Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

14.09.2017

СЕМІНАР-НАРАДА ОБЛАСНИХ КООРДИНАТОРІВ УКРАЇНО-ЕСТОНСЬКОГО ПРОЕКТУ "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

7-9 вересня 2017 року у Львівській області було проведено підсумковий семінар-нараду обласних координаторів україно-естонського проекту "Міксіке в Україні". У заході від Рівненської області взяв участь співкоординатор Олександр Галик, заступник директора Здолбунівської гімназії.

Організаторами семінару-наради були ініціатори та керівники проекту Мілла та Міхкель Пільви OU MIKSIKE (Естонія), координатор проекту в Україні Маргарита Носкова. 

Участь у семінарі взяли заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, куратор проекту від МОН України Богдан Кудренко та проректор з міжнародних зв'язків Національного університету "Львівська політехніка" Олег Матвійків.

У ході роботи семінару-наради координатори представили звіти про виконану роботу у областях, відзначили позитивні моменти проекту та обговорили проблеми, з якими стикнулися під час його реалізації на місцях. Взяли активну участь в обговорені подальшої діяльності спільноти Міксіке після завершення проекту, запропонували власні ініціативи щодо проведення заходів на платформі Міксіке у 2017-2018 н.р.

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей ознайомив присутніх з основними моментами нового Закону України "Про освіту", планами МОН України щодо впровадження освітньої реформи, розвитку електронного освітнього середовища України та місця у ньому освітніх платформ, подібних Міксіке. У своєму виступі П. Хобзей наголосив на важливості розвитку та підтримки активних освітян, які прагнуть змін і готові брати активну участь у становленні «Нової української школи», саме такими освітянами є учасники україно-естонського проекту "Міксіке в Україні".

8 вересня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія). Від Міністерства освіти і науки України Меморандум підписав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, від компанії MIKSIKE - директор компанії Міхкель Пільв.

Запрошуємо учнів та учителів навчальних закладів області цьогоріч ще активніше долучитися до проекту «Міксіке в Україні».

Детальніше про проект та етапи змагань будемо інформувати під час курсів підвищення кваліфікації, на сайті РОІППО та веб-порталі «Освіта Рівненщини».

Координатор проекту в Рівненській області,

перший проректор Іван Вєтров
Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова