Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ДЖЕРЕЛОЗНАВЕЦЬ ВІКТОР БРЕХУНЕНКО СПРОСТОВУЄ РОСІЙСЬКІ МІФИ ПРО УКРАЇНУ 27.09.2017

ДЖЕРЕЛОЗНАВЕЦЬ ВІКТОР БРЕХУНЕНКО СПРОСТОВУЄ РОСІЙСЬКІ МІФИ ПРО УКРАЇНУ

Зустріч учителів області та міста, просвітян, бібліотекарів, краєзнавців із дослідником відбулася 26 вересня 2016 року на запрошення ректорату Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

За допомогою наукових аргументів доктор історичних наук, професор Інституту археографії та джерелознавства Національної академії наук України Віктор Брехуненко спростовує ключові російські міфи про Україну та українську історію. Їх 39 у його новій книзі «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле»:

про територію України; історична чи не історична українська нація; хто насправді є спадкоємцем Київської Русі як держави; українське козацтво; канонічність Київського патріархату; приналежність української мови до «сакральних» мов; українсько-російські стосунки - це спільна історія, наповнена братерством та взаємодопомогою; Крим - сакральна територія «русского міра» та інші.

 

Книга викладена у доступній формі для будь-якого читача. Разом з тим достатньо аргументована конкретними джерелами, у тому числі російськими, проаналізовано ідеологічну спрямованість кожного міфу, історичне підґрунтя російських спекуляцій, обґрунтовано підстави заперечення спотворених образів нашого минулого, цілеспрямовано нав’язуваних Москвою ось уже протягом кількох століть.

 

За відгуками науковців-істориків та учителів історії книга стане змістовним глибоким доповненням до вивчення курсу історії України і допоможе сформувати в учнівської та студентської молоді історично правдиве уявлення про російсько-українські відносини, доповнить світогляд героїкою українського народу.

 Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ