Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

29.09.2017

Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків

Свято інтелектуальної творчості

 

27-28 жовтня 2017 року у Рівненській області розпочались обласні турніри. Стартували юні хіміки. Турнір відбувся на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 (директор Назарук Ніна Вячеславівна).

Незмінний експерт-консультант обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків, кандидат хімічних наук, доцент Національного університету водного господарства і природокористування Будєнкова Надія Марківна відзначила, що рівень підготовки команд-учасниць зростає щорічно. Зростає і популярність ділової учнівської гри.

Цьогоріч в обласному етапі турніру взяли участь 11 команд (53 учні 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області).

Команди Дубровицького, Костопільського, Корецького, Сарненського, Здолбунівського, Рокитнівського районів, Рівненського обласного ліцею, міста Острог, 3 команди міста Рівне запропонували оригінальні рішення непростих наукових задач. У ході інтелектуальних боїв визначились переможці:

ІІІ місце

Команда Золбунівського району у складі:

Помазова Нінель, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;

Панасюк Богдана, учениця 11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Здолбунівського району;

Крупецька Ніна, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 4;

Сідорська Вікторія, учениця 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 3;

Омельчук Наталія, учениця 9 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівського району.

Команду підготували педагоги загальноосвітініх навчальних закладів Здолбунівського району: Печончик Жанна Олександрівна, Шеретюк Надія Омелянівна, Самолюк Оксана Іванівна, Романик Оксана Степанівна, Мельник Алла Бернатівна.

 

Команда Рокитнівського району:

Пахнюк Тетяна, учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Королюк Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Боровець Микола, учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Богданець Владислав, учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Команду підготували вчителі хімії Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Лесковець Сергій Миколайович та Брюховських Ольга Іванівна;

 

ІІ місце

 

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Антонова Анна, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Кричильська Юлія, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Ткачук Дарина, учениця 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Герасимчук Анастасія, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Ковальчук Анна, учениця 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Команду підготували вчителі хімії Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Максимчук Ірина Сергіївна та Данилюк Роман Едуардович.

 

Команда Дубровицького району у складі:

Клюйко Марина, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Янковський Максим, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Кліценко Іванна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Лясковець Анна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Сірко Станіслав, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа».

Команду підготувала вчитель хімії Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», кандидат педагогічних наук Ремезюк Таміла Валеріївна;

 

І місце

 

Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Головач Анна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Заріцька Ольга, учениця 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Хоптар Дарина, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Котовець Ірина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Харчук Софія, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії;

Команду підготувала вчитель хімії Рівненської гуманітарної гімназії Тригубець Леся Дмитрівна.

 

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Генюк Марта, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Горобюк Андрій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Пилипчук Анастасія, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Максюк Матвій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі хімії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович.













Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика