Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Урочистості з нагоди  професійного свята -  Дня працівників освіти на Дубенщині 02.10.2017

Урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти на Дубенщині

28 вересня 2017 року традиційно відбулися урочистості з нагоди  професійного свята -   Дня працівників освіти. Цьогоріч освітяни Дубенщини - керівники та педагоги навчальних закладів, працівники відділу освіти,  методичного кабінету,  централізованої бухгалтерії та господарської групи  зібралися у районному Будинку культури на святковий вогник.

Освітяни – люди особливого гатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили  голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександ Козак,  заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Галина Вознюк, голова ради Дубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Наталія Андріюк.

Кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Дубенщини  з нагоди свята було нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації.

Музичні вітання для працівників освіти лунали у виконанні  учні та педагогів Птицької, Рачинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Варковицької гімназії.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники