Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

12.10.2017

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

10-11 жовтня 2017 року кабінетом роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом природничих предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів. Юних інтелектуалів приймала Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13. У турнірі взяли участь 13 команд області. Вже традиційно змагались в інтелектуальних боях команди Здолбунівського, Демидівського, Костопільського, Рокитнівського, Корецького, Сарненського районів, Млинівської ОТГ, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської гімназії гармонія, Рівненської ЗОШ № 27, 2 команди Рівненського обласного ліцею. Відкриттям турніру стала команда Мізоцького НВК Здолбунівського району. Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні. І переможці, і переможені спільно із висококваліфікованим журі створили справжнє інтелектуальне свято.

У ході напружених боїв визначилися переможці.

 

ІІІ місце

 

Команда Рокитнівського району у складі:

Небаба Богдана, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Королюк Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ  ступенів-ліцей»;

Вознюк Оксана, учениця 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лящук Ольга, учениця 10 класу Масевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Рокитнівського району;

Демус Анастасія, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Команду підготували вчителі географії Рокитнівського району Осадча Ольга Іванівна, Кириловець Галина Миколаївна та Трохимчук Наталія Андріївна.

 

Команда «Граніт» комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Паднюк Євгеній, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Стрибулевич Олександр, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Панасюк Олексій, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Мединський Микола, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Курилас Владислава, учениця 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

Команда Корецького району у складі:

Федорович Олексій, учень 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Бобровська Аліна, учениця 11 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Карплюк Ліна, учениця 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Якобчук Марія, учениця 11 класу Корецького НВК «Школа-ліцей»;

Шокур Тетяна, учениця 10 класу Корецького НВК «Школа-ліцей».

Команду підготувала Вчитель географії Корецького НВК «Школа-ліцей» Опанасюк Марія Олександрівна.

 

Команда Сарненського району у складі:

Щевич Ірина, учениця 11 класу Сарненської гімназії;

Дзерун Олександра, учениця 11 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Лохвич Оксана, учениця 10 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Мичка Зорян, учень 11 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»;

Ковальчук Тетяна, учениця 11 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували вчителі географії Сарненського району: Тітечко Світлана Євстафіївна, Белеля Роза Василівна, Никитюк Віра Василівна, Климчук Віктор Петрович та Онопрійчук Алла Федорівна.

 

ІІ місце

 

Команда Млинівської ОТГ у складі:

Жила Яна, учениця 10 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

Карачун Ірина, учениця 10 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Кучер Соломія, учениця 10 класу Млинівської гуманітарної гімназії;

Ковальчук Захар, учень 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Подганюк Ольга, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготували педагоги Млинівської ОТГ: Парфенюк Ольга Володимирівна, Демидюк Лариса Анатоліївна, Кучер Ігор Варфоломійович.

 

Команда «Бурштин» комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Сірук Вадим, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Антонюк Дарина, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Зайдель Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Беседюк Анатолій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»;

Булейко Софія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

І місце

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Гнатюк Світлана, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Шнайдер Богдан, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Гальчин Дарина, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Черняк Богдан, учень 10 класу Здолбунівської гімназії;

Ясінська Олександра, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготували вчителі географії Здолбунівського району: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Чиж Роман Григорович, Сай Тетяна Геннадіївна.

 

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:

Долга Дар’я, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Зень Катерина, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Кібук Дар’я, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13;

Козачок Наталія, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13.

Команду підготував вчитель географії Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 13 Гордєєв Володимир Павлович.














Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ