Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

21.11.2017

«Розумники» крокують Рівненщиною

17 листопада 2017 року за сприянням ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненський ОІППО провів навчально-практичний семінар із теми «Формування ІКТ насиченого освітнього середовища початкової освіти».

 

У роботі семінару брали участь: Валентина Середюк, головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, Лариса Гуменюк, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет", Наталія Басараба, завідувач кабінету ІКТ РОІППО, Юрій Новак, методист кабінету ІКТ РОІППО та обласний координатор всеукраїнського експерименту «Розумники» (Smart Kids), учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти м.Рівне, представники закладів освіти області – учасників всеукраїнського експерименту «Розумники (Smart Kids)»:  Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ст. «Центр надії» ім. Н.Маринович; Острозька ЗОШ І – ІІІ ст. № 1; Мирогощанська ЗОШ І – ІІІ ст. Мирогощанської сільської ради.

 

Відкрив роботу семінару та був його модератором Іван Вєтров, перший проректор РОІППО. Він передав вітання учасникам заходу від Вікторії  Косик, начальника відділу цифрової освіти та ІКТ державно-наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, що є одним з ініціаторів та координаторів всеукраїнського експерименту «Розумники» (Smart Kids).

 

Всеукраїнський проект «Розумники» (Smart Kids) представляв Ігор Каплаушенко, керуючий партнер мультимедійного видавництва «Розумники» - одного з партнерів проекту. Він зазначив, що проект «Розумники» (Smart Kids) є освітнім простором нового покоління з педагогічно виваженими електронними освітніми ресурсами. У такому середовищі формуються якості та вміння, які необхідні дитині ХХІ століття. Ігор Миколайович зазначив, що педагогічні ігри «Розумники» перевірені та рекомендовані МОН України до використання у школі та/або вдома, вони відповідають педагогічним вимогам та офіційній шкільній програмі та створені з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей молодшого шкільного віку.

 

Також був презентований Смарткейс учителя початкових класів та окреслені моделі впровадження Всеукраїнського проекту «Розумники (Smart Kids)». В онлайн-режимі Ігор Миколайович ознайомив учасників семінару з електронними освітніми ігровими ресурсами проекту для учнів 1-3 класів (математика та основи грамотності), навів статистику їх використання в конкретний момент. Зауважив, що педагогічний експеримент «Розумники» це приклад впровадження новітніх технологій в освітній процес, адже за допомогою інтерактивних мультимедійних технологій він покликаний осучаснити навчальний процес, зробити його ефективним та змістовним, але при цьому зберегти цінність традиційних методів та прийомів.

 

В ході обговорення перспектив долучення закладів освіти Рівненщини до всеукраїнського проекту «Розумники» учителі шкіл - учасників всеукраїнського експерименту «Розумники (Smart Kids) (Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ст. «Центр надії» ім. Н.Маринович; Острозька ЗОШ І – ІІІ ст. № 1; Мирогощанська ЗОШ І – ІІІ ст. Мирогощанської сільської ради та СШ І-ІІІ ст. №15 м.Рівного) презентувати власний досвід використання ЕОІР «Розумники» в організації освітнього процесу.

 

Детальну технічну інформацію із питань створення віртуального класу та організації дистанційної взаємодії «учитель-учень» в середовищі «Розумники» учасникам семінару надав веб-програміст мультимедійного видавництва «Розумники» Валерій Каплаушенко.

 

У ході роботи семінару учасники ознайомилися з інформаційними онлайн-ресурсами проекту, отримали інформаційні буклети та невеличкі презенти від партнерів проекту.

 

ТМ "РОЗУМНИКИ" – комплексні рішення для освіти
тел: +38 (044) 483-99-94
е-mail: info@rozumniki.ua
Інноваційні рішення для освіти: rozumniki.com
Електронні підручники: e-pidruchnyky.net
Мультимедійні підручники: rozumniki.net
Педагогічні ігри: http://edugames.rozumniki.ua
Педагогічні ігри: http://rozumniki.info
YouTube «Проект «Розумники»: https://goo.gl/U8EgLe


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика