Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" на Дубенщині 23.11.2017

Очний етап І туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" на Дубенщині

22 листопада 2017 року розпочався очний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018». На базі Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулись конкурсні випробування «Практична робота» та «Методичний практикум» у номінації «Фізична культура». Свій професіоналізм, педагогічну майстерність виявили бажання продемонструвати Клим'юк Олександр Степанович, учитель Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради, Парфенюк Ігор Олександрович, учитель Жорнівського навчально-виховного комплексу Дубенської районної ради.

Відповідно до умов проведення конкурсу, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, конкурсанти у даній номінації демонстрували вміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, організовувати роботу з учнями з виконання фізичних вправ підготовчої частини уроку за темою, обраною в результаті жеребкування.

Випробування «Методичний практикум» передбачало складання за обраною в результаті жеребкування темою у вигляді дорожньої карти, що демонструє методичну підготовку вчителя до навчання учнів елементам видів рухової діяльності відповідно до модулів навчальної програми.

Члени журі оцінювали методичну майстерність конкурсантів, їх уміння використовувати сучасні підходи укомпетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу на уроці.

Попереду -  фінальний етап, у ході якого конкурсанти братимуть участь у конкурсних випробуваннях «Урок» та «Навчальний проект».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ