Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів, м. Сарни 20.11.2017

Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів, м. Сарни

17 листопада 2017 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Застосування психолого-андрагогічних технологій в методичній роботі психологічної служби системи освіти», мета якого – освоїти сучасні моделі і технології освіти дорослих та сприяти їх впровадженню в освітній процес.

У теоретичному блоці Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету, ознайомила присутніх із психолого-андрагогічними підходами навчання педагогів  в  системі загальноосвітнього закладу.

У практичному блоці психологом Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зайцевою Ю.М. та  психологом КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» Крот О.Р. було проведено майстер - клас з теми «Особливості спілкування вчителя з сучасними учнями».

На завершальному етапі Зелінська О.Г., практичний психолог Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела практичне заняття з елементами танцювальної терапії «Зняття емоційного напруження за допомогою танцю».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ