Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя біології», м.Сарни 17.11.2017

Семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя біології», м.Сарни

Завдяки співпраці районного методичного кабінету та РОІППО  у приміщенні кабінету інформатики корпорації "Братерство без кордонів"  16 листопада 2017 року відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя біології».  

Методист кабінету інформаційно-комунікаційних технологій РОІППО Оксана Тимощук ознайомила учасників тренінгу  із завданнями, змістом і методологічними засадами використання сервісів Web.2.0 в педагогічній діяльності.

 Педагоги навчались  створювати:

-ментальні карти на платформі Spiderscribe.net;

-колажі на платформі Getloupe.com;

-пазли на платформі Gigsawplanet.

Ознайомились із основами роботи Google Drive; онлайн-дошкою Padletта анатомічним атласом 3d. Долучилися до педагогічної спільноти Рівненщини«Сервіси Google в освіті».

Допомагала вчителям вдосконалювати навики роботи з онлайн сервісами методист РОІППО Раїса Шагієва. Методист РМК Світлана Муляр надала методичні рекомендації щодо способів використання сервісів Web.2.0 у навчальному процесі.

Атмосфера семінару була невимушена, робоча, насичена, комунікативна. Вчителі активно брали участь у всіх вправах, сумлінно, старанно виконували завдання, а також ділились досвідом використання безкоштовних додатків від Microsoft на уроках біології.

Гаслом зустрічі стали слова Шеріла Нуссбаум-Біча: «Технології ніколи не замінять вчителя. Але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того, хто ними не володіє».

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/37u97ba00/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика