Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних закладів, м.Сарни 15.11.2017

Районний семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних закладів, м.Сарни

«Умій відчувати поряд з собою людину,

умій читати її душу, побачити в її очах її духовний світ».

Сухомлинський В.О.

Під таким гаслом 14 листопада 2017 року у ДНЗ №4 «Сонечко» м. Сарни відбувся районний семінар-практикум вихователів дошкільних навчальних закладів з теми: «Використання спадщини В.О. Сухомлинського в реалізації принципів гуманізації освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі».

Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського, як цілюща вода життєдайної невмирущої криниці, сприяє та активно допомагає становленню і розвитку особистості в процесі навчання та виховання як «духовної колиски народу», де кожен відшукає відповіді на питання, що його хвилюють, навчиться пізнавати істину, навчиться жити.

Сарненський міський голова Світлана Борисівна Усик привітала учасників районного семінару, побажала плідної праці, і наголосила, що міська рада активно сприяє створенню належних умов для навчання і виховання дітей у дошкільних закладах  міста та сподівається, що вихователі докладуть всіх зусиль, щоб виховати дітей чуйними, добрими, людяними, милосердними.  

Вихователі ДНЗ району переглянули виставку книг-саморобок та дитячих малюнків за творами В. Сухомлинського. Мельничук Л.П, вихователь ДНЗ №4 м.Сарни, використовуючи слайд-презентацію ознайомила присутніх з гуманістичними принципами педагогіки В. Сухомлинського. Своїм досвідом роботи з формування людяності, як базової особистості у дітей дошкільного віку з використанням творів В. Сухомлинського поділилася Сорокіна Т.М. (вихователь ДНЗ №4 м. Сарни) та провела з батьками і вихователями нетрадиційну гру «Планета Добра та Людяності». Присутні переглянули заняття в середній групі з художньої літератури «На гостинах у казок» за казками В. О. Сухомлинського (показ Шмалюк Т.А., вихователя ДНЗ №4 м. Сарни).

Методист Сарненського районного методичного кабінету Корень В.А. надала вихователям методичні рекомендації щодо впровадження в освітній процес головних ідей педагогіки В. Сухомлинського.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн