Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар для керівників  ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з питань дотримання трудового законодавства та ведення кадрової роботи, м. Сарни 08.11.2017

Семінар для керівників ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з питань дотримання трудового законодавства та ведення кадрової роботи, м. Сарни

Освітяни України розпочали нову сторінку у своїй професійній діяльності, що пов’язана з прийняттям нового Закону «Про освіту», який кардинально  змінив  фундаментальні положення освітнього процесу.

З метою роз’яснення положень нового закону, в частині дотримання трудового законодавства та ведення кадрової роботи 7 листопада 2017 року працівниками Сарненського районного Центру зайнятості був проведений семінар для керівників  ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з теми «Законодавство про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття. Порядок оформлення трудових відносин та їх припинення у відповідності до діючого законодавства, працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Зміни в законодавстві щодо посилення відповідальності роботодавців за порушення норм законодавства про працю і зайнятість».

В процесі роботи були розглянуті питання, що регламентують трудові відносини, зайнятість населення, державні гарантії найманим працівникам та особам, які втратили роботу, порядок оформлення та розірвання трудових відносин, скорочення штатної чисельності, масове вивільнення, порядок надання відпусток, працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями та інше.

Колектив відділу освіти, молоді та спорту та керівники закладів освіти висловлюють щиру вдячність працівникам Сарненського районного центру зайнятості за змістовний семінар.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова