Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів математики, м. Сарни 27.11.2017

Семінар-практикум для вчителів математики, м. Сарни

24 листопада 2017 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум для вчителів математики з теми «Компетенції та компетентнісний підхід у сучасній освіті».

Завдання методичного заходу були наступні: актуалізація установки вчителя на цінність самореалізації у своїй професії; формувати у педагогів потребу усвідомлювати свої сильні і слабкі сторони; розвивати потяг до пізнання своїх здібностей і особистих якостей; стимулювати інтерес до творчості, ініціативу; підвищення професійної майстерності педагогів, ознайомлення із досвідом роботи вчителів математики щодо реалізації змісту нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти.

Семінар складався з трьох модулів: теоретичний , практичний , рефлексивний.

Перший модуль розпочала методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С., яка розповіла про компетенції та компетентнісний підхід сучасній освіті. Також у її виступі йшлося про важливі напрямки нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти у реалізації математичної освіти та запровадження інноваційних форм роботи на уроках математики.

Продовжили роботу Ющик Т. В. та Свирид С. С., учителі математики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., які розкрили реалізацію диференційованого підходу на уроках математики. Ветрова Л.І., вчитель математики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник ШМО вчителів математики, фізики , інформатики, презентувала роботу методичного об’єднання, науково-методичну тему, завдання та результати роботи вчителів.

У ході практичної частини учасники семінару-практикуму переглянули уроки математики у 5-Б класі з теми «Рівняння» та у 6-Б класі ‑ «Множення і ділення звичайних дробів».

При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон» про актуальність проблеми, високий рівень підготовки та практичну значимість семінару.

Учасники відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання у роботі з учнями.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка