Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний постійно діючий семінар завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, м. Сарни 30.11.2017

Районний постійно діючий семінар завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, м. Сарни

Педагоги дошкільних закладів активно шукають способи поліпшення освітнього процесу, приведення його у відповідність новим стандартам та запитам України як європейської держави. Планування освітньої роботи з дошкільниками  нелегка і дуже відповідальна справа і саме керівники ДНЗ мають допомогти педагогам забезпечити змістовну й цікаву освітню діяльність дошкільників, орієнтовану на формування у них цілісної картини світу. Нещодавно на базі ДНЗ № 9 «Росинка» відбувся районний постійно діючий семінар завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів з теми: Освітні проекти: опановуємо технологію методичного конструктора.

Сарненський міський голова Світлана Борисівна Усик привітала учасників районного семінару та  побажала плідної праці.

Вихователь-методист ДНЗ № 9 м. Сарни Чинча А.В. розповіла присутнім про переваги планування за принципом методичного конструктора та ознайомила з технологією побудови освітнього процесу за цим принципом. Кошкіна Д.А.,завідувач ДНЗ № 9 м. Сарни продемонструвала інтелектуальні картки які використовуються в процесі планування організованої освітньої роботи з дітьми, а вихователь Городнюк Н.Ф. наголосила на необхідності використовувати асоціативні картки та коректурні таблиці під час роботи з методичним конструктором.

Учасники переглянули відеофільм «Створення картотеки методичного конструктора», а також слайд презентацію вихователя Шейди Л.Я. «Конструювання тематичного циклу «Книжка про книжку»».

Завідувачі та вихователі-методисти переглянули інтегроване заняття в старшій групі з пріоритетом мовленнєво-пізнавальних завдань «Літературна вітальня». Під час проведення заняття до дітей в гості завітали місцева письменниця Качинська Жанна Юхимівна та художниця Галушко Олена Валеріївна.

Методист Сарненського районного методичного кабінету Корень В.А. підвела підсумок семінару і наголосила, що вихователь сьогодні має свободу вибору більш ефективної та зручної для нього моделі і форми планування. Побудова освітнього процесу за принципом методичного конструктора значно спрощує планування та водночас робить його системним, змістовно на­повненим та організаційно різноманітним.

Всім учасникам семінару була надана рекомендована література та методичні рекомендації щодо впровадження технології методичного конструктора. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка