Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

01.12.2017

Семінар в Мирогощансікій ОТГ

         28 листопада 2017 року,  в рамках співпраці та творчої взаємодії між освітніми установами Привільненської та Миргощанської сільських рад Дубенського району, на базі Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст., відбувся семінар-практикум учителів суспільствознавчих предметів з теми «Шляхи вдосконалення професійної майстерності вчителя».

Г.І.Конюшик, методист методичного центру, звернула увагу присутніх на важливості підвищення фахової майстерності учителів, запровадженні компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів в сучасному освітньому процесі.

Жваво пройшло обговорення презентації учителя Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів О.Ю.Гончарук  «Удосконалення змісту та структури уроків з історії та правознавства на основі інноваційних методів навчання».

Вчитель історії Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.М.Дещинський презентував свій досвід роботи щодо моделювання сучасного уроку історії.

У формі відкритої трибуни пройшло обговорення питання «Організація роботи з обдарованими дітьми. Здобутки та проблеми».

Підсумки засідання  підвела методист суспільствознавчих предметів Г.І.Конюшик, яка зазначила, що: «Школа покликана бути Школою радості для дітей, Школою творчості для вчителів та Школою спокою для батьків».

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка