Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

04.12.2017

Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

       02 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 180 учнів закладів освіти області: 146 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 14 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 20 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Здолбунівського району - 6 призових місць, м. Рівне та Рівненського району –  по 5 призових місць, Дубровицького, Володимирецького, Гощанського, Млинівського,  Радивилівського та Рокитнівського районів – по 3 призових місця. Учні м. Острога не вибороли жодного призового місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Фомич Катерина Петрівна, Сінчук Оксана Сергіївна, Поліщук Наталія Василівна та Горбачук Світлана Антонівна.

 

Переможці олімпіади:

 

 

 

5-ий клас

 

 

 

Боковець Юлія Петрівна

Берестівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

1 місце

Серко Ганна Володимирівна

Козіброда Єлизавета Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

2 місце

Бречко Ірина Сергіївна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Круліковський Максим Борисович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

3 місце

Шпичак Лариса Степанівна, Сметаніна Світлана Василівна

Межевич Валерія Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Маринич Лілія Миколаївна

Джуренко Софія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Ляшук Ольга Миколаївна

Шилова Юліана Андріївна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна, Ковальчук Наталія Сергіївна

 

6-ий клас

 

 

 

Лізак Даніїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

1 місце

Горлова Лариса Василівна

Бойко Юлія Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

2 місце

Лінник Ольга Олексіївна

Редько Валерія Валеріївна

Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району

2 місце

Маринич Юлія Анатоліївна

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Бренчук Дар'я Юріївна

Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

3 місце

Єрчик Олена Володимирівна

Клок Влада Сергіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Білотіл Галина Михайлівна

Ткач Катерина Олегівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Боровець Наталія Володимирівна

 

7-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Костеюк Ганна Віталіївна

Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району

2 місце

Тищук Ярослава Петрівна

Примак Анатолій Васильович

Масевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

2 місце

Горіна Іванна Олегівна

Лисюк Марія Вікторівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецького району

3 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Бровчук Єлизавета Сергіївна

Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради Гощанського району

3 місце

Помянська Тамара Миколаївна

Йонко Марія Ігорівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

Денисюк Роман Олександрович

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

3 місце

Мансурова Галина Степанівна, Куксова Галина Миколаївна

 

8-ий клас

 

 

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3»

1 місце

Любиш Марія Василівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району

2 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

2 місце

Вертелецька Лідія Василівна

Лозова Галина Вікторівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради

3 місце

Нагорна Аліна Віталіївна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Канюка Алла Іванівна

Свиридюк Юлія Менторівна

Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

3 місце

Солонінко Галина Миколаївна

 

 

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ничипорук Софія Миколаївна

Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Білічук Антоніна Тихонівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

2 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Ковбасюк Катерина Андріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Томашевська Оксана Андріївна

Опанасик Марія Сергіївна

Комунальний заклад «Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Висоцької сільської ради Дубровицького району

3 місце

Махно Марія Федорівна

Сова Юлія Миколаївна

Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

3 місце

Рудишина Ельвіра Володимирівна

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Хіц Ольга Олександрівна

Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Ткачук Галина Дмитрівна

 

10-ий клас

 

 

 

Нейматова-Жевченко Карина Емінівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Шух Наталія Миколаївна

Карачун Ірина Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради Млинівського району

2 місце

Король Любов Павлівна

Гажур Діана Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Вершицька Анастасія Миколаївна

Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Овдіюк Лариса Федорівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

 

11-ий клас

 

 

 

Голуб Ірина Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Муляр Анна Анатоліївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 23

2 місце

Котенко Ірина Петрівна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Семенюк Валентина Сергіївна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району

3 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Борисюк Любов Юріївна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Закотюк Наталія Іванівна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

 

ПТНЗ

 

 

 

Федчук Алла Володимирівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Василівна

Левченко Дмитро Віталійович

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

2 місце

Юдіна Раїса Василівна

Макуха Анна Анатоліївна

Вище професійне училище № 29 смт Володимирець

2 місце

Диханова Лідія Вікторівна

Гречко Наталія Миколаївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дубровицький професійний ліцей»

3 місце

Криворучко Антоніна Петрівна

Бондарчук Анна Ігорівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Острозьке вище професійне училище»

3 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

 

Вищі навчальні заклади І-ІІ р.а.

 

 

Степанюк Богдана Олексіївна

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

1 місце

Береза Юлія Миколаївна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Куришко Надія Микитівна

Присяжнюк Ольга Іванівна

Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж»

3 місце

Власюк Алла Іванівна

Філюк Юлія Олегівна

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Шеруда Неля Петрівна

 

Педколеджі

 

 

 

Гурин Надія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Сардига Ольга Володимирівна

Карпович Анастасія Анатоліївна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

 

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., гум.

 

 

Селезень Вікторія Петрівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Мельничук Наталія Володимирівна

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Демчук Вікторія Анатоліївна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Кирильчук Олександр Миколайович

 

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., тех.

 

 

Приступа Вікторія Станіславівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Мініч Лариса Степанівна

Наулік Ангеліна Анатоліївна

Національний університет водного господарства та природокористування

2 місце

Шийка Світлана Володимирівна

Притула Христина Дмитрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Мушировська Наталія Володимирівна

 



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика