Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності 04.12.2017

Вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності

   З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії   у 2017 році навчальними закладами Володимирецького району організовано та проведено ряд заходів.

            У всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися тематичні шкільні лінійки, хвилиною мовчання  вшановано пам’ять загиблих на Євромайдані.

            В навчальних закладах функціонують постійнодіючі стенди «Вони на сторожі нашого спокою», «Небесна Сотня. Пам’ятай!» «Воїни АТО», «Небесна Сотня» із фотокартками загиблих та інші.

Членами педагогічного та учнівського колективів було організовано фотовиставку «Герої сьогодення», фотодокументальну виставку «Подвиг учасників Революції Гідності», конкурс-фотовиставку "Україна в Європі",  фотовиставку «День Гідності і Свободи – крок у Європу», виставку  фото, відео матеріалів та періодичних видань, які висвітлюють масові акції громадського протесту в Україні.

Для школярів усіх вікових категорій проведено уроки мужності «Героям слава,  честь і шана», уявну мандрівку «Місцями слави наших героїв», виховні години «Найбільше ми хочемо миру на світі», відкритий мікрофон «Ніхто, крім нас!», години спілкування «Турбота за інших людей - головний обов’язок у житті», бесіди «Герої нашого часу», «Запалим світло добра і мужності, години історичної пам’яті «Їх імена пов’язані з нашим краєм», усні журнали «Мужнім і хоробрим - честь і слава!» та інші виховні заходи.

Педагогами закладів організовано проведення вечорів – реквіємів для старшокласників з участю волонтерів району на теми: «Герої не вмирають… Просто йдуть…» (Кідрівський НВК), «Свічка пам’яті Героїв Небесної сотні»  (Половлівський НВК), «Україна понад усе» (Лозківська ЗОШ).

У багатьох навчальних закладах проведено конкурси малюнків «Якою я бачу гідність»,

Навчальними закладами організовано проведення відеолекторіїв «Спецпроект. Революція Гідності».

У Кідрівському навчально-виховному комплексі пройшов фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Нехай святиться у віках, в боях здобута незалежність».

Педагогом-організатором, класними керівниками та учнівським комітетом Воронківського навчально-виховного комплексу було організовано солодкий благодійний ярмарок, усі виручені кошти використано для допомоги бійцям АТО (продукти з довгостроковим періодом зберіганням). Учні цього ж  закладу та педагогічний колектив прийняли участь у акції «Милосердя» (збір овочів, засобів особистої гігієни, шкарпетки та аптечка).

Учнівськими комітетами навчальних закладів підготовлено випуск газет із рубрикою «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих».

Учні старших класів Володимирецьких загальноосвітніх закладів прийняли участь в районних заходах до Дня Гідності та Свободи, взяли участь в акції «Свіча для пам’ятного вогню Героям Небесної Сотні».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика