Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

05.12.2017

Відзначення Міжнародного дня інваліда в Мирогощанській ОТГ

    Традиційно, в перші дні зими, в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із обмеженими можливостями.

1 грудня у Мирогощанський дитячий будинок-інтернат Рівненської обласної ради з подарунками та щирими усмішками завітали представники сільської ради, священик села Мирогоща отець Володимир з хористами, учні Мирогощанської загальноосвітньої школи - вихованці школи мистецтв.

Урочисто та хвилююче у стінах закладу пролунав святковий молебень та щирі побажання Божої благодаті, миру та милосердя з уст настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Мирогоща отця Володимира

Зайчук С.В. головний спеціаліст з питань освіти Мирогощанської сільської ради та Козачок Л.В., завідувач методичним центром передали солодощі вихованцям будинку інтернату від голови сільської ради Соборук С.А. та побажали присутнім здоров’я, сил та терпіння.

Гарний настрій усіх підтримали учні Мирогощанської школи мистецтв. Вокальний спів, запальні танці, інструментальна музика супроводжувались гучними оплесками вихованців, працівників закладу та гостей заходу.

Директор Мирогощанського дитячого будинку-інтернату Буркацький Г.Г., подякував працівникам, які опікуються інвалідами за щоденну невтомну працю, зазначив, що Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

Пам’ятаймо, для життя людині з обмеженими можливостями не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники