Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

1 грудня – Всесвітній день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, м. Сарни 04.12.2017

1 грудня – Всесвітній день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, м. Сарни

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/ СНІДу, оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

В усьому світі в цей день говорять про СНІД як загрозу існуванню людства.  Боротьбі зі СНІДом об’єднала зусилля сотень країн, мільйонів небайдужих людей. Уже зараз є певні успіхи щодо продовження життя хворих на СНІД, намічаються тенденції позитивного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом.

Практичні психологи Сарненщини провели день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих. Було проведено ряд заходів спрямованих на інформування учнів про захворювання СНІД та ВІЛ-інфекції, шляхи їх передачі та становище людей, які хворіють, в суспільстві. Для учнів були проведені бесіди, відбувся перегляд відеороликів на відповідну тематику, а саме таких: «Захисти себе від ВІЛ-інфекції» (інформація про шляхи передачі ВІЛ-інфекції), «У вас діагностували ВІЛ», «Обійми мене» (ролик, який показує, що люди хворі на СНІД та ВІЛ- інфіковані  прагнуть підтримки з боку оточуючих). Також з учнями була проведена вправа «Ступінь ризику», мета якої оцінити закріплені знання учнів щодо ВІЛ- інфікування, які вони отримали впродовж заняття, а також розвіяти «міф» про ВІЛ- інфікованих. Заняття були пізнавальними, в кінці кожен зміг висловити власну думку по даній темі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка