Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вчителів історії Сарненського району 08.12.2017

Семінар-практикум вчителів історії Сарненського району

 ЗНО – це суспільно значуща подія. Воно проводиться для забезпечення об’єктивного вимірювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, оптимізації відбору абітурієнтів до вищих навчальних закладів на основі ефективних, демократичних і прозорих процедур, здійснення  моніторингу якості освіти на національному рівні. 

06 грудня  2017 року в Тріскинський  ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений семінар-практикум вчителів історії з проблеми «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників освітніх закладів до ДПА у формі ЗНО. Тестування як засіб педагогічного дослідження рівня якості знань учнів».

Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – зворушливими до глибини душі віршами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини. Продовжила роботу директор закладу освіти Бриж В.Л., яка познайомила учасників семінару з візитною карткою школи.
Мета проведення семінару:

·                   виявлення оптимальних засобів, методів та форм взаємодії педагога й учня, які сприяють підготовці учнів до ДПА у формі  ЗНО;

·                   відпрацювання з учителями навичок психологічної підготовки учнів до іспитів, підвищення їх впевненості в собі;

·                   напрацювання практичного досвіду у виконанні вправ по формуванню комунікативної компетентності учнів.

Методист РМК Івашина О.В. охарактеризувала особливості тесту ЗНО з історії України у 2018 року, вказавши на важливість підготовки випускників шкіл до складання ДПА у формі ЗНО. Вчитель історії Сарненського НВК «Школи-колегіум»  ім.. Т.Г.Шевченка Захожа Н.О. поділилася досвідом роботи з питання «Чи можливо  підготуватися до ЗНО з історії на 180 – 200 балів самостійно?» 

Під час практичного блоку семінару-практикуму вчителі історії відвідали урок узагальнення з історії України у 10 класі з теми «Початок української революції 1917 - квітень 1918 року» та реально-віртуальну гру «Спадок» у 8 класі, які підготували і провели М.П.Гриневич, Параниця І.Д., вчителі історії Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники семінару разом із практичним психологом Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Жученею Н.Л. взяли участь у тренінгу «Людина починається з добра».

По закінченню навчального практикуму вчителями було розроблено пам’ятку - інструктаж «Підготовка до ДПА у формі ЗНО: практичні поради».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники