Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум, м. Сарни 08.12.2017

Районний семінар-практикум, м. Сарни

В умовах творення Нової української школи основним завданням є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення: добре знати себе, використовувати власний потенціал, вміти створювати ситуації успіху, розробляти й реалізовувати власний життєвий сценарій. За таких умов вчитель має бути готовим до інноваційної діяльності. Міністр освіти і науки України Ліля Гриневич зазначила, що «потрібно навчити школярів самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, швидко адаптуватися до змін, співпрацювати в команді, тощо». «Діти ХХІ тисячоліття» кардинально відрізняються від старших поколінь. Все це стимулює вчителів до впровадження в педагогічну діяльність нових форм і методів навчання учнів початкових класів.

Саме з цього приводу і зібралися вчителі 4 класів 6 грудня 2017 року на базі опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» на районний семінар-практикум з теми «Форми і методи навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Інтерактивно-теоретичний модуль розпочався з рекламної каруселі нових технологій роботи зі школярами на уроках української мови та математики. Оверчук О. Б. ознайомила присутніх з суттю методик «Щоденні 5», «Щоденні 3», «Рафт (RAFT)», «Кубування». Учасники семінару переглянули відеоролики на прикладах яких мали можливість зрозуміти, як вчитель може використати таку методику в класі та які інструменти використовувати для кращої організації цієї діяльності.

Гусарук Світлана Іванівна, вчитель початкових класів Сарненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2, опираючись на власний досвід, розкрила суть методики «Сторітелінг».

Вчитель початкових класів опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Чиж Надія Миколаївна на  відкритому уроці з природознавства у 4 класі з теми «Рослинний і тваринний світ Євразії» на практиці розкрила суть методики «Кубування».

Незабутні враження та позитивні емоції подарував учасникам семінару виховний захід «Калина – народний символ України», який підготували вчителі Кир`ях Світлана Антонівна та Янчук Тетяна Сергіївна разом з учнями початкових класів. Свято було побудоване у формі цікавої та змістовної розповіді про калину, як символ України, яка доповнювалася віршами, піснями, танцями, інсценізаціями творів, відеоматеріалами.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Романцовій Тетяні Миколаївні  та педагогам.

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ