Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

11.12.2017

Інформація про обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

       09 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 184 учні загальноосвітніх навчальних закладів області, 15 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 20 студентів вищих навчальних закладів.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  6 призових місць,  Рівненського району –  5 призових місць, Сарненського району - 3 призових місця. Учні Зарічненського, Демидівського, Корецького та Острозького районів, міст Вараш та Острог, не вибороли жодного призового місця.

 

Переможці конкурсу:

 

 

 

3-ій клас

 

 

 

Боборецька Анна Іванівна

Колоденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Шут Оксана Ярославівна

Болюк Христина Олегівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка

2 місце

Жук Ольга Євгенівна

Чудак Катерина Олексіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад"

3 місце

Тимощук Олена Євгеніївна

 

4-ий клас

 

 

 

Кавлюк Ірина Олегівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Грибчук Світлана Миколаївна

Клєфас Альбіна Анатоліївна

Сарненський навчально виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка

2 місце

Верзун Світлана Леонтіївна

Бабій Аліна Іванівна

Іванницький навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня" Рівненського району

3 місце

Голякова Ніна Андріївна

 

5-ий клас

 

 

 

Губницька Ольга Миколаївна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Якобчук Інна Василівна

Олещук Ольга Василівна

Колківський навчально-виховний комплекс ’’Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад’’ Дубровицького району

2 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

 

6-ий клас

 

 

 

Перескоцька Юлія Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради Млинівського району

1 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Наконечний Роман Михайлович

Повчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Наконечний Михайло Миколайович

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

 

 

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

 

7-ий клас

 

 

 

Каракай Карина Романівна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Гаврилюк Оксана Володимирівна

Чуй Марія Юріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Веремчук Анастасія Іванівна

опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Ваврик Марія Максимівна

 

8-ий клас

 

 

 

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

1 місце

Вертелецька Лідія Василівна

Троханенко Любомир Анатолійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ступеня - гімназія»

2 місце

Ярвісалова Оксана Хейнівна

Луцик Аліна Віталіївна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

3 місце

Зайва Олена Анатоліївна

 

9-ий клас

 

 

 

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Король Катерина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Ярошик Олена Юхимівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка"

3 місце

Ковальчу Тамара Іванівна

 

10-ий клас

 

 

 

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Фомич Катерина Петрівна

Ковальов Богдан Олександрович

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Шух Наталія Миколаївна

 

11-ий клас

 

 

 

Маліновська Ірина Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 20

1 місце

Попович Світлана Степанівна

Скибан Сніжана Русланівна

Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Борисюк Любов Юріївна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

 

Учні ПТНЗ

 

 

 

Кардаш Анна Валеріївна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Кирилюк Іванна Юріївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

2 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Левченко Дмитро Віталійович

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

3 місце

Юдіна Раїса Василівна

 

Студенти внз І-ІІ р.а.

 

 

Літовінська Катерина Миколаївна

Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж"

1 місце

Павленко Ніна Йосипівна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Куришко Надія Микитівна

Фурсович Галина Леонідівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Мельник Олена Олексіївна

 

Студенти педколеджів

 

 

Плескач Ірина Вікторівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Жакун Людмила Адамівна

Масюк Дарія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Бондарчук Ірина Володимирівна

 

Студенти внз ІІІ-ІV р.а., гум.

 

 

Самсонюк Альона Олегівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Квасюк Тетяна Миколаївна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Українець Маргарита Валентинівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Гаврилюк Наталія Володимирівна, Щербачук Наталія Петрівна

 

Студенти внз ІІІ-ІV р.а., негум.

 

 

Слюсар Софія Миколаївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Максимчук Віталій Васильович

Смушок Анна Артемівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Груба Таміла Леонідівна

Жакун Юлія Василівна

Національний університет водного господарства та природокористування

3 місце

Дзюба Майя Миколаївна

 




Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика