Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

17.12.2017

Семінар-практикум учителів початкових класів освітніх закладів Мирогощанської та Привільненської сільських рад

      Відповідно до плану роботи методичного центру виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради,  14 грудня на базі  Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів 1-2 класів, вихователів ГПД закладів освіти Мирогощанської та Привільненської сільських рад з теми «Використання інноваційних технологій на уроках в 1-2 класах. Адаптація до нових умов навчання у початковій школі».

      У сучасній школі велика роль відводиться впровадженню інноваційних, інтерактивних технологій. Шляхи підвищується продуктивності навчання презентувала вчитель Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів, філія с.Острів Самкова Н.М.

     Одним з ефективних шляхів оновлення змісту і методів навчання в сучасній школі є інтеграція, під якою мають на увазі процес зближення і поєднання різних навчальних предметів.    Про особливості інтегрованого уроку в 1-2 класах повідомила керівник МО вчителів початкових класів Островська В.М.

      Психолого-педагогічний консиліум – один із методів профілактичної роботи в школі. Сидорчук З.В.  практичний психолог Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела з учасниками семінару-практикуму майстер-клас з фрагментом консиліуму з теми «Адаптація першокласника до нових умов навчання в початковій школі».

       Актуальним виявився діалог між учасниками семінару щодо труднощів, проблем та переваг інклюзивного навчання.

      Вихователь ГПД  Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дещинська Н.В. розповіла присутнім про компетентісний підхід у моделюванні групи продовженого дня.

      Час промайнув швидко, цікаво та корисно. Учасники семінару залишилися задоволеними, адже вчимося не заради школи, а для життя.

             

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка