Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар- практикум для вчителів  іноземної мови початкових класів, м. Сарни 19.12.2017

Семінар- практикум для вчителів іноземної мови початкових класів, м. Сарни

14 грудня 2017 року в Сарненській СШР І ступеня №5 з поглибленим вивчення іноземної мови  був проведений семінар – практикум для вчителів  іноземної мови початкових класів з теми «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання  нових педагогічних  технологій, інновацій».

Ознайомлення з навчальним закладом провела директор  закладу    Оверчук Л.І. В теоретичній частині семінару-практикуму методист Сарненського РМК Індруська О.А. надала рекомендації щодо використання інноваційних педагогічних технологій у освітньому процесі на уроках іноземної мови.  

Під час  проведення  уроків з англійської мови у 1 класах з теми «Узагальнення  і повторення вивченого матеріалу  з  теми «Іграшки», вчителі з англійської мови Антонюк С.Г., Малаш О.І., Фесовець Т.М. використали сучасні педагогічні технології, форми та методи навчання.

Незабутніх  вражень учасники семінару отримали від позакласного заходу з англійської мови з теми «Інсценізація казки «Попелюшка» (4 класи), який провела  вчитель  англійської  мови  Ковальчук Н.А. Артистичність дітей, знання та вільне спілкування англійською мовою забезпечило позитивну атмосферу залу.

Колектив відділу освіти, молоді та спорту, районний методичний кабінет висловлюють щиру вдячність  директору Сарненської СШР І ступеня №5 з поглибленим вивчення іноземної мови Оверчук Л.І.. та колективу за проведений семінар – практикум.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн