Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

28.12.2017

Конкурс «Учитель року» на Гощанщині

Впродовж 20-22 грудня у Гощанському районі проходив І (районний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», у якому взяли участь 5 вчителів, що успішно пройшли реєстрацію. У ході конкурсу педагоги проходили тестування з фахової майстерності, а також виконували практичну роботу. Та найбільшим випробуванням було проведення уроків у визначених оргкомітетом конкурсу школах, які стали  ілюстрацією   досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій. Зокрема, всі конкурсанти в ході уроків використовували окремі із технологій, методів, прийомів, заявлених ними в інформаційних картках, в певній мірі спрямовували роботу на формування ключових і предметних компетентностей учнів, вдало поєднували індивідуальну та групову (парну) роботу учнів на уроці. На окремих уроках мала місце мотивація учнів до самостійної навчальної діяльності.

26 грудня було підведено підсумки конкурсу у фінальній його частині, де конкурсанти продемонстрували своє хобі і розкрили себе  як різнобічні особистості.

За результатами районного етапу конкурсу переможцями стали: у номінації «Фізика» - Коваль Микола Володимирович, вчитель фізики Вільгірського НВК;

у номінації «Німецька мова» - Клочко Володимир Валерійович, вчитель іноземної мови Майківського НВК;

у номінації «Фізична культура» - Пивоварчук Анатолій Сергійович, вчитель фізкультури Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Лауреатами конкурсу стали: Данилюк Валентина Василівна, вчителька фізики Горбаківського НВК та Грицовець Олег Володимирович, вчитель фізичної культури Тучинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники