Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

03.01.2018

Завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

26 грудня 2017 року завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018», які тривали з жовтня по грудень 2017 року на освітній платформі Міксіке. У трьох етапах змагань взяли участь 30678 учасників із усіх областей України. Навчальні заклади Рівненщини взяли активну участь в онлайн змаганнях з усного рахунку, у трьох етапах змагань взяли участь 1464 учасники із 96 навчальних закладів області, 982 учасники отримають дипломи про участь у міжнародних змаганнях.

          Дякуємо всім учасникам – шкільним та районним координаторам, учням, вчителям та батькам за активну участь у змаганнях!

         27 січня 2018 року в приміщенні Рівненського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74) вперше відбудеться очний обласний етап змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне», учасниками якого стали 39 учасників із 9 районів області у шести вікових категоріях:

1-3 класи

Тарас Собчук

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Вікторія Годунок

Володимирецький р-н

Володимирецький районний колегіум

3 клас

Андрій Чандик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

2 клас

Дарина Кутуза

Дубенський р-н

Бортницький НВК

3 клас

Назарій Калінчук

Дубенський р-н

Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст

3 клас

Софія Максімова

Гощанський р-н

Гощанська гімназія

3 клас

Вероніка Стефанюк

Дубенський р-н

Бортницький НВК

1 клас

Поліна Мельник

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

1 клас

4-6 класи

Анастасія Кравців

Дубенський р-н

Варковицька гімназія

6 клас

Ярослав Панасюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

4б клас

Назар Стефанюк

Дубенський р-н

Бортницький НВК

4 клас

Вадим Козачук

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

5 клас

Денис Нечипорук

Здолбунівський р-н

Дерманський НВК

4 клас

Ліза Гагуха

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

5 клас

 

 

 

 

7-11 класи (дівчата)

Іванна Музика

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

11 клас

Дарина Косстюк

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Христина Біндюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

7б клас

Марія Гнатюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

9а клас

Таня Карабан

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

9 клас

Софія Ілашку

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

 

 

7-11 класи (хлопці)

Сергій Матеюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

11б клас

Віталій Шерстюк

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

7 клас

Андрій Савсуненко

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

10 клас

Віктор Музика

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Іван Шкуратюк

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

9 клас

Денис Старовойт

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

8 клас

Дмитрій Бокій

Рівненський р-н

Зорянський НВК школа-гімназія

7 клас

Сеньйорити

Світлана Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

Дорослий

Олена Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст

Учитель

Тетяна Куць

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Учитель

Оксана Тонковид

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Учитель

Наталія Пивоваренко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Дорослий

Наталія Салівончик

Костопільський р-н

Яполотьська ЗОШ

Учитель

Сеньйори

Олександр Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Учитель

Михайло Маринич

Рокитнівський р-н

Осницька ЗОШ І-ІІ ст

Учитель

Іван Мельник

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

Дорослий

Леонід Котяй

Здолбунівський р-н

Спасівська ЗОШ

Дорослий

Олег Карпович

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

Дорослий

Олександр Павлик

Дубенський р-н

Староносовицька ЗОШ І-ІІ ст

Дорослий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь навчальних закладів області

в онлайн змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне»

 

Район

кількість учасників

кількість навчальних закладів

найактивніші учасники

Здолбунівський р-н

750

20

Здолбунівська гімназія

Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Дубенський р-н

205

21

Жорнівська ЗОШ

Семидубський аграрний ліцей і ЗОШ І-ІІ ст

Рокитнівський р-н

127

9

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

Осницька ЗОШ І-ІІ ст

Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст

Рівненський р-н

104

12

Квасилівський НВК школа-ліцей

м.Рівне

87

10

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

Дубровицький р-н

52

7

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

Володимирецький р-н

37

1

Володимирецький районний колегіум

Костопільський р-н

32

4

Костопільська гуманітарна гімназія

Сарненський р-н

26

4

Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст

Школа с. Немовичі

Гощанський р-н

24

1

Гощанська гімназія

Острозький р-н

8

1

Українківська ЗОШ І-ІІ ст

Зарічненський р-н

6

3

 

Березнівський р-н

4

1

 

м.Вараш

1

1

 

м.Дубно

1

1

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика