Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів з проблеми «Діти Нового покоління як феномен сучасного суспільства» на Сарненщині 12.01.2018

Засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів з проблеми «Діти Нового покоління як феномен сучасного суспільства» на Сарненщині

Для забезпечення якісного впровадження нового Державного стандарту, практичної допомоги педагогам, які у 2018-2019 навчальному році розпочнуть в 1-х класах навчання по-новому та вдосконалення педагогічної майстерності практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, вчителів четвертих класів 10 січня 2018 року на базі Костянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відбулося засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів з проблеми «Діти Нового покоління як феномен сучасного суспільства».

Розпочала засідання дискусійного клубу методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Третяк Руслана Федорівна. З програмою роботи дискусійного клубу всіх присутніх ознайомила керівник клубу - практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни  Меліщук І. В.

В теоретичній частині засідання методист РМК Третяк Р. Ф. яскраво представила всім присутнім теорію поколінь. Практичні психологи ДНЗ №9 м. Сарни Захарчук Т.М., Стрільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зелінська О.Г., Сарненської гімназії Лехкобит М.М., ДНЗ №8 м. Сарни Мельник І.К., Люхчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зайцева Ю. М., ДНЗ №1 м. Сарни Меліщук І. В., Чудельської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Михаревич М.М., ДНЗ №6 м. Сарни Павлюк А. В. ознайомили вчителів четвертих класів з особистісними особливостями покоління «Z» та їх характерними відмінностями від попередників, типами сприйняття та їх характерними ознаками. Звернули увагу вчителів на особливості розвитку уваги та уяви, пам`яті. Розкрили поняття «кліпове мислення» як феномен розвитку покоління «Z». Продемонстрували практичні вправи з кінезіології та мнемотехніки.

В свою чергу методист РМК Оверчук О. Б. ознайомила практичних психологів ЗДО та ЗЗСО з особливостями організації освітнього простору  початкової школи в умовах змін Державного стандарту початкової загальної освіти. Наголосила на основних відмінностях сучасної школи та Нової української школи. Рачицька Л.М., керівник дискусійного клубу, вчитель опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», розкрила суть інтегрованого та тематичного навчання, ознайомила з методикою проведення ранкових зустрічей та з роботою в центрах.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів директору Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корень Галині Володимирівні та педагогам закладу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники