Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Фінал І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-  2018" на Дубенщині 12.01.2018

Фінал І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року- 2018" на Дубенщині

І знову новорічно-різдвяні свята. Радість у кожній оселі. У такі дні люди по-особливому відчувають, бачать світ, розкриваються. І саме в такі особливі дні, сповнені магією добра, любові, радості, у дружньому освітянському колі відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та лауреатів І туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018».

12 січня 2018 року став днем підведення підсумків конкурсу професійної майстерності талановитих педагогів Дубенщини, який  назавжди залишиться у спогадах  його учасників. Для кожного з них ця подія - незабутній урок, урок життя.

Усі фіналісти нагороджені грамотами відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, цінними подарунками, преміями Ради Дубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки та отримали почесну відзнаку«Вчитель року - 2018». У церемонії нагородження взяли участь Юрій Парфенюк, голова Дубенської РДА, Олександр Дехтярчук, депутат Верховної Ради України, Галина Вознюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Радість успіху прибули розділити голови, відповідальні працівники Мирогощанської, Привільненської, Сатиївської сільських, Смизької селищної рад, колеги, друзі.

У сяйві незбагненної краси світ розквіта під зіркою святою, бриніли чисті дитячі голоси, щедро засіваючи землю колядою! Гярячими оплесками зустрічали всі присутні на святковій сцені юних колядників та щедрівників, співаків та читців-гумористів - вихованців закладів освіти з Верби, Повчі, Білогородки, Мирогощі, Привільного, Молодава.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ