Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

15.01.2018

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2017-2018 навчальному році

      На Рівненщині стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У січні-лютому олімпіади будуть проведені із 20 навчальних предметів. 11-12 січня 2018 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 82 учні загальноосвітніх навчальних закладів області: 17 учнів 8-го класу, 22 учні 9-го класу, 21 десятикласник та 22 школярі 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць,   м. Вараш - 5 призових місць, м. Дубно - 3 призових місця. Учні Гощанського, Зарічненського, Корецького, Костопільського, Острозького, Радивилівського районів і міста Острог не вибороли жодного призового місця. Учні Млинівського району  не взяли участь в олімпіаді з інформатики.

        Найбільше переможців підготували педагоги: Мамчиц М. С. (5) Желюк О. М. (3) та  Желюк Н. Д. (4)

Переможці олімпіади:

 

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Гіль Владислав Олександрович

Сарненська гімназія

2 місце

Данилюк Лілія Вікторівна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Павлючик Сергій Олександрович

Турбал Богдан Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рожко Володимир Вікторович

 

9-ий клас

 

 

 

Кирик Матвій Сергійович

Котівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Кіричук Любов Василівна

Александрук Андрій Володимирович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівського району

2 місце

Александрук Володимир Володимирович

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Муравинець Вадим Сергійович

 

10-ий клас

 

 

 

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

1 місце

Босик Сергій Григорович

Гук Давид Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

Радченко Андрій Сергійович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Орлов Денис Віталійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Олексюк Іван Васильович

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Василишин Євгеній Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Данилевич Роман Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 28

3 місце

Музика Наталія Іванівна

Муравинець Михайло Сергійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Мазепа Василь Олександрович

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

 

11-ий клас

 

 

 

Бережнюк Андрій Ігорович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

Коток Максим Сергійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Москалюк Олександр Дмитрович

Сергійчук Назар Сергійович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка

2 місце

Вінінчук Оксана Григорівна

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Овсійчук Петро В’ячеславович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Небожинський Віталій Михайлович

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Ковальчук Ігор Юрійович

Торчило Дмитро Ігорович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Боявець Владислав Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Прачов Віталій Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Артемчук Володимир Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

 



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ