Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

17.01.2018

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2017-2018 навчальному році

       16 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів області: 24 учні 8-го класу, 23 учні 9-го класу, 27 десятикласників та 31 учень 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 7 призових місць,  м. Дубно - 5 призових місць, Дубровицького та Здолбунівського районів - по 4 призових місця, по 3 призових місця в учнів Володимирецького, Гощанського, Костопільського, Млинівського та Рокитнівського районів.  Учні Березнівського, Демидівського, Острозького,  районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Ксьндзик Р. К.,  Бортник Л. М., Черуха І. В., Сосюк Н. В, Мартинюк В. І

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Тарасенко Дар’я Валентинівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Банькова Світлана Василівна

Лозова Галина Вікторівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Нагорна Аліна Віталіївна

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Собчук Катерина Євгенівна

Козак Ольга В’ячеславівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Вертелецька Лілія Василівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

2 місце

Любиш Марія Василівна

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Венцурик Людмила Михайлівна, Ульмер Іванна Ігорівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Шокур Катерина Володимирівна

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Ліцей"

3 місце

Сергієнко Юрій Михайлович

Мельник Софія Олегівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Дибач Тетяна Антонівна

Панасюк Марія Миколаївна

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівського району

3 місце

Парфенюк Алла Анатоліївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад "Бугринський навчально виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-анротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

 

 

3 місце

Канюка Алла Іванівна

9-ий клас

 

 

 

Полевік Ольга Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Назарук Ніна В’ячеславівна, Черуха Ірина Володимирівна

Кондик Соломія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія ім. Т. Г. Шевченка"

2 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Хіц Ольга Олександрівна

Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Ткачук Галина Дмитрівна

Красько Назар Вадимович

Залузький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Котяш Лариса Опанасівна

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Чивантух Аліна Анатоліївна

Малодорогостаївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівської селищної ради

3 місце

Климюк Вікторія Михайлівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Костецька Світлана Миколаївна

Любиковицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Костецька Наталія Миколаївна

Боковець Юлія Миколаївна

Дроздинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району

3 місце

Огієвич Ганна Петрівна

Ничипорук Софія Миколаївна

Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Білічук Антоніна Тихонівна

10-ий клас

 

 

 

Бабась Дар’я Олексіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Нейматова-Жевченко Карина Емінівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Шух Наталія Миколаївна

Волочнюк Наталія Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

2 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Огієвич Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Лясковець Євгенія Миколаївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Карпович Ірина Андріївна

Яремчук Дарія Тарасівна

Рівненська гімназія "Гармонія"

3 місце

Царук Наталія Дмитрівна

Панчук Олександра Андріївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

Стасюк Світлана Вадимівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кокорська Марія Богданівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Верешко Людмила Анатоліївна

Тарасюк Феодосія Олегівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Руденко Надія Петрівна

11-ий клас

 

 

 

Голуб Ірина Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

1 місце

Одуд Ольга Миколаївна

Шульжук Людмила Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Давидюк Діана Павлівна

Антонюк Дарина Віталіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

Німкович Руслан Олександрович

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанського району

2 місце

Самолюк Тетяна Миколаївна

Соколюк Софія Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Линник Віта Юріївна

Кузьмяк Анна Юріївна

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Ковльчук Валентина Олексіївна

Котик Ангеліна Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Молчанець Алла Сергіївна

Ясінська Олександра Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Савчук Наталія Петрівна, Ковальчук Лариса Євгеніївна

Лясковець Анна Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

3 місце

Матвійчук Тамара Яківна

Панько Оксана Іванівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Городна Оксана Зиновіївна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Трохимчук Софія Олександрівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Кушнір Світлана Сергіївна

Колос Євгеній Григорович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Сидорук Наталія Дмитрівна

Кручок Софія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Аврамишина Катерина Михайлівна

Редько Поліна Валеріївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кушнірук Валентина Іванівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники