Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

23.01.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017-2018 навчальному році

      21 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 124 учні загальноосвітніх закладів області: 23 учні 7 класу, 25 учнів 8-го класу, 22 учні 9-го класу, 28 десятикласників та 26 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Володимирецького району –  8 призових місць, міст Вараш та Рівне - по 7 призових місць, міста Дубно - 6 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць, Березнівського району -  4 призових місця. Учні Корецького та Зарічненського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Лесько Т. В. – 3 переможці, Шевченко В. Я, Цимбалюк В. Ф., Бульботка В. М. - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

7-ий клас

 

 

 

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Чалій Наталія Іванівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Федас Оксана Миколаївна

Кроль Дмитро Мирославович

Гощанська районна гімназія

2 місце

Марчук Валентина Іллівна

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ляховчук Валентина Олександрівна

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т. Г. Шевченка

2 місце

Євтушок Марина Петрівна

Луковець Олеся Павлівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Водько Лідія Іванівна

Мелих Владислав Степанович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Семенюк Людмила Ілларіонівна

Кавун Андрій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Гайдук Галина Валентинівна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Друзь Наталія В’ячеславівна

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Соболєва Людмила Володимирівна

Ласкевич Софія Сергіївна

Підлозцівський навчально-виховний комплекс Підлозцівської сільської ради Млинівського району

 

 

3 місце

Поляк Галина Павлівна

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Івасюк Галина Євгенівна

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ткачук Валентина Василівна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

Бідула Валентин Михайлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Шнайдер Лілія Павлівна

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Іванова Наталія Мирославівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Шутяк Ірина Анатоліївна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Пахнюк Галина Григорівна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Дячук Валентина Миколаївна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Харчук Жанна Миколаївна

Касянчук Софія Вікторівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району

3 місце

Василенко Руслана Миколаївна

Шевчик Надія Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18

3 місце

Сай Олена Романівна

Турбал Богдан Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Шама Олена Олексіївна

Дорофєєва Світлана Павлівна

Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Дубінчук Галина Євгенівна

9-ий клас

 

 

 

Будзіло Ростислав Вікторович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Лесько Тетяна Василівна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Давидюк Наталія Миколаївна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Приступа Олександр Миколайович

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Лесько Тетяна Василівна

Шпіганович Владислав Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Щиглевська Тетяна Миколаївна

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Павлосюк Інна Володимирівна

Корольчук Тарас Вікторович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Лесько Тетяна Василівна

Шевчик Михайло Анатолійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Зима Ніна Панасівна

Бульботка Надія Вікторівна

Великоцепцевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Ярута Ганна Терентіївна

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Сиротюк Анастасія Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кордиш Тамара Георгіївна

10-ий клас

 

 

 

Філонов Данило В’ячеславович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Мельник Надія Максимівна

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Юсина Надія Іллівна

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Вітчук Інна Василівна

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Скворцов Олександр Вікторович

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Саврук Олена Василівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

1 місце

Ширко Тамара Федорівна

Сьомак Володимир Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Яцук Тетяна Аркадіївна, Остапчук Лілія Степанівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Шумейко Людмила Валеріївна

Бучинська Марія Євгенівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Сорока Віталій Петрович

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Бакалейко Марія Борисівна

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Головко Любов Романівна

Гузей Дмитро Русланович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Онісковець Галина Іванівна

Кубай Олег Федорович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Ярута Надія Ульянівна

Устянчук Наталія Вікторівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівського району

3 місце

Красовська Наталія Миколаївна

Полюхович Ілона Віталіївна

Вараська гімназія

3 місце

Горбачик Ольга Віталіївна


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники