Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

25.01.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017-2018 навчальному році

       23 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 8  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів області: 25 учнів 8-го класу, 24 учні 9-го класу, 29 десятикласників та 27 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»  – по 7 призових місць, м. Рівне - 6 призових місць,  загальноосвітніх закладів Здолбунівського та Рівненського районів – по 5 призових місць;    Володимирецького, Дубровицького, Млинівського районів, міст Вараш та Острог – по 3 призових місця. Учні Корецького та Радивилівського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 4 переможці, Буцька Людмила Миколаївна, Малецька Тетяна Володимирівна, Омельчак Тетяна Анатоліївна,  Телевяк Галина Ростиславівна - по 2 переможці

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Альошин Роман Ігорович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Ткаченко Данило Денисович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

В’юн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15

2 місце

Солімчук Олена Іванівна

Михайлова Олександра Юріївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Симончук Сергій Дмитрович

Кучерук Аліна Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Дорохова Іванна Леонідівна

Митрофанов Олександр Дмитрович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-гімназія"

2 місце

Конончук Лариса Борисівна

Дякунчак Ілона Віталіївна

Владиславівська філія Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Вавилкіна Олена Володимирівна

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Жуковський Володимир Броніславович

Гнатюк Тетяна Миколаївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

3 місце

Лобкова Оксана Андріївна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Телевяк Галина Ростиславівна

Бурець Катерина Василівна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Смаль Марія Василівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Гончарук Людмила Миколаївна

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Березюк Галина Володимирівна

9-ий клас

 

 

 

Кравчук Андрій Геннадійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Поровчук Тарас Віталійович

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Конончук Олександр Анастасійович

Бережнюк Анастасія Леонідівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Киричук Юлія Володимирівна

Прадош Діана Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

2 місце

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

Максимюк Роман Валерійович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Кучер Леся Миколаївна

Білотіл Петро Петрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" ім. Т. Г. Шевченка

3 місце

Торчило Людмила Іванівна

Колода Яна Русланівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

3 місце

Клюйко Жанна Олександрівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Малецька Тетяна Володимирівна

Оніщук Ангеліна Вікторівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Дитюк Павло Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

3 місце

Лохвич Тетяна Михайлівна

Піщук Максим Віталійович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Буцька Людмила Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Стихун Дмитро Володимирович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Малецький Владислав Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-гімназія"

1 місце

Малецька Тетяна Володимирівна

Драка Іван Сергійович

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Шендера Тетяна Леонідівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Шабалін Михайло Дмитрович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

2 місце

Супрунюк Наталія Станіславівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Лустюк Юлія Аркадіївна

Зубчик Юрій Анатолійович

Орлівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району

2 місце

Ясковець Світлана Миколаївна

Опалько Владислав Андрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»

3 місце

Євтушок Руслана Анатоліївна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Бабік Неля Петрівна

Шолудько Віктор Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

3 місце

Місікова Алла Миколаївна

Зосімчук Дмитро Олександрович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

3 місце

Пінчук Лариса Сидорівна

Погранична Вікторія Ярославівна

Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Романовська Валентина Володимирівна

Хмарина Анастасія Володимирівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

3 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Валько Анастасія Вадимівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Загоруйко Софія Володимирівна

11-ий клас

 

 

 

Сірук Вадим Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Кравчук Олена Василівна

Григорук Юлія Сергіївна

Здолбунівська гімназія

1 місце

Кузьмицька Ольга Сергіївна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

2 місце

Пилипович Тарас Васильович

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Степанюк Олександр Іванович

Лазарець Павло Сергійович

Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району

2 місце

Ціпан Наталія Петрівна

Жук Микола Іванович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Літвін Євгенія Гаврилівна

Кротюк Владислав Сергійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

3 місце

Оксенчук Оксана Ярославівна

Сечкар Григорій Сергійович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Крейчі Вікторія Вікторівна

Пашко Назар Тарасович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Комар Наталія Миколаївна

Телевяк Максим Васильович

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Телевяк Галина Ростиславівна

Лисенко Олег Сергійович

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

3 місце

Клюйко Валентина Миколаївна

Цимбалюк Вадим Валентинович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Саханчук Віра Вячеславівна

Обуховська Софія Петрівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району

3 місце

Гущук Тетяна Олексіївна

Крук Сергій Васильович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Парфенюк Надія Михайлівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка