Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

26.01.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2017-2018 навчальному році

       25 січня 2018 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 15 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 26 учнів: 9  учнів 9-го класу, 9 десятикласників та 8 учнів 11 класу. Олімпіада з польської мови на Рівненщині проходила вчетверте, у ній взяли участь учні комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Ріненський обласний ліцей", міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького та Здолбунівського районів.

 

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Сова Юлія Миколаївна

Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

самопідготовка

Гайдук Влада Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18

2 місце

Войтович Нонна Маратівна

Мисюк Анелія Леонідівна

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Шляхта Вальдемар Франсович

Власюк Юлія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15

3 місце

Грабовська Ольга Василівна

Сивук Анна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Павлусяк Ірина Василівна

10-ий клас

 

 

 

Баран Вікторія Вікторівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18

1 місце

Войтович Нонна Маратівна

Бондарчук Анна Олександрівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Давидюк Катерина Юріївна

Шевчук Марта Анатоліївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Сиротюк Анастасія Ігорів.

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

самопідготовка

Семенюк Марта Сергіївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Полукеєва Світлана Валеріївна

11-ий клас

 

 

 

Котовець Ірина Петрівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Козак Ірина Миколаївна

Цирон Анна Едуардівна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Радіца Вікторія Іванівна

Шеремет Олександра Олександрівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т. Г.Шевченка

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

Кошельник Богдана Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Пороховнік Ірина Миколаївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка