Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Школа молодого вчителя мистецьких дисциплін на Сарненщині 29.01.2018

Школа молодого вчителя мистецьких дисциплін на Сарненщині

З метою допомоги молодим вчителям музичного та образотворчого мистецтва у професійному становленні, створення умов для їх швидкої та ефективної адаптації до професійної діяльності, виробленню власного педагогічного стилю роботи 25 січня 2018 року на базі Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання школи молодого вчителя предметів художньо-естетичного циклу із теми «Компетентнісний підхід у викладанні мистецьких дисциплін. Реалізація змістових ліній».

Відкрила засідання директор Сергійчук А.В., яка презентувала роботу навчального закладу та його основні досягнення.

Теоретичний екскурс основними положеннями теми провела Охріменко Т.Ю., вчитель Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, відзначивши роль вчителя у формуванні ключових та предметних компетентностей сучасного учня, а також реалізації змістових ліній у навчальному курсі предметів «Мистецтво».

Вчителі отримали можливість оцінити важливість практичної реалізації змістових ліній на уроках мистецьких дисциплін відвідавши урок у 5 класі з теми «Різновиди професійної музики» та майстер-клас  «Виготовлення брошки»,  які  провели Ліхновська Т.І., Сергійчук Н.М., вчителі Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вчителем Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чудук Н.Г. був проведений тренінг «Впровадження наскрізних змістових ліній в практичну роботу».

На завершення вчителі висловили теплі слова вдячності на адресу усіх учасників засідання за отриманий досвід роботи, гарні враження та позитивне спілкування.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/2zxvs3qcw/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн