Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання мобільних груп практичних психологів на Сарненщині 29.01.2018

Засідання мобільних груп практичних психологів на Сарненщині

19 січня 2018 року на базі Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Попередження проявів жорстокості й насильства у дитячому середовищі, забезпечення прав неповнолітніх у школах – сателітах». Проведення заходу мало на меті сприяти створенню безпечного середовища в школах шляхом запровадження нових методів міжособистісного спілкування між дітьми, вчителями та батьками.

Практичний психолог Любиковицького округу, Зайцева Ю.М., проінформувала про систему психологічного супроводу з попередження насилля і жорстокого поводження з дітьми в освітньому середовищі .

Лазарець О.Л., практичний психолог Зносицького округу,  прозвітувала про  проведення круглого столу «Підвищення рівня професіоналізму класних керівників з проблеми подолання булінгу та жорстокості в учнівському колективі»  в школах – сателітах.

Леончик І.О., практичний психолог Тутовицького округу, донесла до відома інформацію про проведене заняття для класних керівників «Попередження насильства в сім’ї», а Круглик Н.М. розповіла про проведений флешмоб «Стоп насильству!».

Перед практичними психологами виступила Хібеба Г.М. психолог Одринківської ЗОШ  І-ІІ ступенів з питанням «Арт-терапія в роботі психолога з дітьми».

У практичній частині з учасниками засідання Комар М.В, практичний психолог Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела навчальний тренінг «Арт – терапевтичні форми в роботі практичного психолога».

За підсумками роботи прийнято методичні рекомендації.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.org/gallery/2aglp5xm8/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика