Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

29.01.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2017-2018 навчальному році

       28 січня 2018 року на базі Рівненського НВК № 26 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів області: 25 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 28 десятикласників та 27 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне – 8 призових місць, м. Вараш - 6 призових місць, Володимирецького, Здолбунівського та Млинівського районів - по 5 призових місць, Костопільського та Сарненського районів - по 4 призових місця, Рокитнівського району  – 3 призових місця. Учні Дубенського, Корецького, Острозького районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги  Гнатюк В. В. - 4 переможці, Трохимчук Н. А.та Сокол Т. К. - по 3 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія

1 місце

Шепель Тамара Степанівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

Клигіна Валентина Іванівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6

2 місце

Покотило Людмила Федорівна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Воробей Володимир Іванович

Крока Назарій Миколайович

Жалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Крока Микола Миколайович

Денисовець Анастасія Василівна

Боремельський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум" Демидівського району

2 місце

Парадюк Віктор Олександрович

Музика Ольга Володимирівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 23

3 місце

Матіяш Євгенія Анікіївна

Лановейчик Софія Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

3 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27

3 місце

Дяченко Галина Миколаївна

Нересниця Олег Юрійович

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Пилипака Тетяна Володимирівна

Городний Петро Олександрович

Ромейківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад"

3 місце

Биков Михайло Романович

Оленик Дарина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Демидюк Лариса Анатоліївна

9-ий клас

 

 

 

Марцинковський Ілля Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

1 місце

Юсковець Тамара Василівна

Гальчин Дарина Миколаївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

1 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Сечкар Уляна Сергіївна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Сокол Тетяна Костянтинівна

Рибачик Анастасія Ярославівна

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Рибачик Марина Павлівна

Українець Олександра Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8

2 місце

Челяда Олександра Теодозіївна

Дубич Богдан Андрійович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"  Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Рокунець Леонід Миколайович

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія

3 місце

Літвінчук Тетяна Олексіївна

Талах Владислав Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Колодій Лариса Андріївна

Серган Микола Русланович

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка"

3 місце

Матвійчук Ольга Олексіївна

Берташ Наталія Вячеславівна

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

3 місце

Йовзик Катерина Ананіївна

Фаберський Андрій Володимирович

Смордвівська  загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Козлюк Світлана Ананіївна

Янелло Лариса Станіславівна

Сарненська гімназія

3 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

10-ий клас

 

 

 

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

1 місце

Чилій Валентина Григорівна

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

Клигіна Валентина Іванівна

Поліщук Дар’я Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Міхальова Галина Степанівна,

Сокол Тетяна Костянтинівна

Лящук Ольга Вікторівна

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району

2 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Ващук Олексій Володимирович

Теслугівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівського району

2 місце

Сова Дарія Антонівна

Жила Яна Олегівна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна

Лозійчук Наталія Петрівна

Смордвівська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

Козлюк Світлана Ананіївна

Лавор Максим Андрійович

Сарненська гімназія

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

Драка Іван Сергійович

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Яремчук Тетяна Ростиславівна

Костюкевич Карина Русланівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Качараба Ольга Павлівна

Вознюк Оксана Петрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Шнайдер Богдан Ігорович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

3 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Чилій Валентина Григорівна

Касюдик Олександр Степанович

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Бедик Лариса Сергіївна

11-ий клас

 

 

 

Гнатюк Світлана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

1 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Сірук Вадим Юрійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Дащук Марія Яківна

Шевчик Аліна Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18

2 місце

Чернуха Віра Антонівна

Пуха Анастасія Вячеславівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

2 місце

Талах Світлана Григорівна

Жук Микола Іванович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району

2 місце

Рибачик Марина Павлівна

Крушельницький Валерій Тарасович

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Сокол Тетяна Костянтинівна

Тарасюк Дарина Ігорівна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Горин Ірина Христофорівна

Дмитрук Олександр Русланович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Чиж Роман Григорович

Юхимчук Ярослав Михайлович

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  Рівненського району

3 місце

Яремчук Тетяна Ростиславівна

Кухарчук Сергій Миколайович

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів

3 місце

Ященко Тетяна Михайлівна

Максюк Матвій Тарасович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Дащук Марія Яківна

Сечкар Григорій Сергійович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Ягодка Валентина Володимирівна

Дзерун Олександра Андріївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Белеля Роза Василівна

Бойко Віталій Віталійович

Бережківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубровицького району

3 місце

Скумін Мирослава Матвіївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники