Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Творчий портрет шкільного бібліотекаря на Сарненщині 29.01.2018

Творчий портрет шкільного бібліотекаря на Сарненщині

26 січня 2018 року в приміщені бібліотеки Сарненської гімназії  був проведений захід, на якому презентовано творчий портрет бібліотекаря Максименко Наталії Михайлівни. 

На початку заходу першою взяла слово Кушмирук Ольга Степанівна, методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, яка розкрила портрет Наталії Михайлівни, враховуючи результати роботи в районі та області, участі в фахових конкурсах та співпрацю з засобами масової інформації.

Далі присутні ознайомились з досвідом роботи Максименко Наталії Михайлівни, з організацією роботи бібліотеки, із змістом та наповненням бібліотечного фонду.

На думку Максименко Н.М. завідуючої, рівень роботи бібліотеки залежить від якості її документного фонду, від систематичного і оперативного його поповнення новою літературою відповідно до запитів та інтересів користувачів. Отож, цілком зрозуміло, що саме питанням комплектування бібліотечного фонду бібліотека надає першочергового значення. Формування фонду здійснюється на основі аналізу наявних ресурсів. 

Не зважаючи на відчутні фінансові труднощі, бібліотека знаходить оптимальні варіанти вирішення проблем поповнення бібліотечного фонду, передплати періодичних видань, надаючи перевагу партнерському співробітництву з батьківською громадою, підприємцями, громадськими організаціями.

Професійне кредо завідуючої бібліотекою: іти в ногу з часом, відчувати все нове, що відбувається в житті суспільства і в бібліотечній і освітній галузі, оперативно реагувати на всі потреби соціуму, на зміни у вимогах і потребах користувачів, спираючись на результати чітко спланованої системи соціологічних досліджень; робити це професійно, якісно виконуючи інформаційну, просвітницьку, виховну і дозвіллєву функцію. 

Учасники творчого портрету побажали Наталії Михайлівні здійснення творчих задумів, цікавих ідеї, які засіють благодатне поле тісної співпраці адміністрації, педколективу, колег-бібліотекарів та принесуть відчутні результати. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка