Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

31.01.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2017-2018 навчальному році

       30 січня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 73 учні загальноосвітніх закладів області: 9 клас - 23 учні, 10 клас - 29 учнів, 11 клас - 21 учень.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" - 6 призових місць; Сарненського району - 5 призових місць;  м. Рівне – 4 призових місця;  Володимирецького, Рівненського району та м. Вараш - по 3 призових місця. Жодного призового місця не вибороли учні Демидівського, Дубенського, Корецького, Млинівського, Острозького, Рокитнівського районів.

        Найбільше переможців підготували педагоги Бондарець Олександр Іванович - 6 переможців,  Запухляк Валентина Артемівна - 3 переможці;  Буцька Людмила Миколаївна, Походзіло Владислав Олександрович та Клімук Тетяна Василівна, Кравчук Олена Володимирівна, Прокопчук Сергій Юрійович, Процюк Надія Іванівна, Ярмусь Галина Богданівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія

1 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

1 місце

Кузьменко Ігор Юрійович

Молчанович Єлисей Васильович

Білокриницька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Дроздюк Христина Андріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Коваль Петро Володимирович

Янчик Софія Анатоліївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бондарець Олександр Іванович

Шліхта Оксана Миколаївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Бондарець Олександр Іванович

Ковальчук Софія Анатоліївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Ярмусь Галина Богданівна

Мартинюк Інна Володимирівна

Карпилівська загальноосвітня школа I – III ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району

3 місце

Мартинюк Лариса Петрівна

Нагорна Катерина Русланівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Клімук Тетяна Василівна

Полюхович Анастасія Богданівна

Бродницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненського району

3 місце

Давидович Ганна Вікторівна

Систук Анастасія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

3 місце

Лохвич Тетяна Михайлівна

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія

3 місце

Петрович Наталія Григорівна

10-ий клас

 

 

 

Чиж Вікторія Олександрівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Зубчинська Анна Сергіївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Опалько Владислав Андрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Боняк Софія Юріївна

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

2 місце

Якимчук Наталія Володимирівна

Сидорчук Катерина Василівна

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Марчук Дарина Володимирівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Мамчур Марина Сергіївна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

2 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Цверкалюк Анастасія Юріївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Лустюк Юлія Аркадіївна

Стихун Дмитро Володимирович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Сульжик Вікторія Валеріївна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Походзіло Владислав Олександрович

Булавський Олег Богданович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Паламарчук Андрій Сергійович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Дуліпа Мирослава Анатоліївна

Прядун Христина Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Ярмусь Галина Богданівна

11-ий клас

 

 

 

Артюшок Назарій Миколайович

Любиковицька загальноосвітня школа I – III ступенів Сарненського району

1 місце

Калюш Євгенія Миколаївна

Годунко Марія Федорівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

1 місце

Степанюк Олександр Іванович

Придатко Дмитро Олександрович

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Грицюк Максим Олегович

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Кравчук Марія Вікторівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

2 місце

Походзіло Владислав Олександрович

Ковалець Діана Едуардівна

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Клімук Тетяна Василівна

Поліщук Марина Андріївна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кравчук Олена Володимирівна

Касаткін Максим Сергійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Бацмай Юлія Василівна

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7

3 місце

Пащук Оксана Степанівна

Сахнюк Олена Сергіївна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Гапонова Марина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кравчук Олена Володимирівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка