Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

05.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата) у 2017-2018 навчальному році

       01-02 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 та Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 22 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). За перемогу змагались 24 учні 9 класу та 20 учнів 11 класу  закладів освіти області.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне та Володимирецького району  –  по 3 призових місця, по 2 призових місця вибороли команди Дубенського, Дубровицького, Корецького, Костопільського, Млинівського та Рокитнівського районів.

        По два переможці олімпіади підготували педагоги Стєшина Наталія Ігорівна та Коробка Людмила Анатоліївна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Картава Оксана Віталіївна

Берташ Анастасія Сергіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

1 місце

Тіт Олена Петрівна

Українець Ангеліна Андріївна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

2 місце

Власюк Інна Миколаївна

Бережнюк Анастасія Леонідівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Новак Валентина Володимирівна

Кирильчук Дарина Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Мисюк Анелія Леонідівна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Коробка Людмила Анатоліївна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Швець Зоя Миколаївна

Теплова Марія Олександрівна

Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Новосад Людмила Костянтинівна

Галабурда Анастасія Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

3 місце

Шиш Наталія Анатоліївна

Луковець Ліна Павлівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Вакуліч Людмила Іванівна

Полінчук Діана Едуардівна

Квітневська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Манзюк Валентина Миколаївна

Ільчук Надія Петрівна

Мильчанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Шнирук Вікторія Михайлівна

11-ий клас

 

 

 

Хоптар Дарина Дмитрівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Яремчук Ірина Петрівна

Боровець Юлія Сергіївна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Коробка Людмила Анатоліївна

Василечко Наталія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Булейко Софія Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат

ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дорош Галина Володимирівна

Абрамчук Марія Олександрівна

Чудельська загальноосвітня школа I - III ступенів Сарненського району

2 місце

Яковець Федора Іванівна

Кібиш Ярослава Сергіївна

Каноницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького райноу

3 місце

Гордієвич Ніна Федорівна

Гузовата Ліза Валеріївна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району

3 місце

Гаврилюк Тамара Миколаївна

Герасимук Ірина Романівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Дем’янчук Галина Петрівна

Лобозінська Ніна Андріївна

Бокіймівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Кулакевич Олена Йосипівна

Конончук Катерина Олександрівна

Орв'яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Буткевич Олена Іванівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн