Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

05.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2017-2018 навчальному році (хлопці)

       01-02 березня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 та  Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для юнаків. За перемогу змагались 23 учні 9 класу та 22 учні 11 класу закладів освіти області.

Найкращі результати показали команди Гощанського та Костопільського районів, виборовши по 3 призових місця. Команди Дубровицького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського районів та м. Рівне вибороли по 2 призових місця.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ваховський Сергій Олександрович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

1 місце

Киріша Олександр Васильович

Фурманець Назар Степанович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Варійчук Микола Васильович

Кибукевич Дмитро Федорович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

2 місце

Золотов Володимир Павлович

Демидюк Володимир Сергійович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Осійчук Віктор Михайлович

Стрельчук Ярослав Вікторович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Захарчук Олександр Петрович

Заєць Ілля Олегович

Мащанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Васевич Руслан Володимирович

Сиротюк Володимир Михайлович

Малинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів» Гощанського району

3 місце

Шакура Василь Петрович

Мацерук Богдан Анатолійович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Черпак Людмила Миколаївна

Приймак Дмитро Васильович

Сестрятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Гуменюк Василь Миколайович

Конюкевич Роман Васильович

Мирогощанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Ліферчук Микола Миколайович

Броновицький Владислав Романович

Грем'яцька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Острозького району

3 місце

Вихованець Віктор Степанович

Шуньков Олексій Михайлович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" № 17

3 місце

Онищук Олег Ігорович

11-ий клас

 

 

 

Демчук Іов Вячеславович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1 місце

Вознюк Сергій Мефодійович

Іванчук Ян Віталійович

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівського району

1 місце

Журавель Микола Андрійович

Кобернюк Мирослав Валентинович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Крутій Володимир Анатолійович

Осипчук Сергій Сергійович

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанського району

2 місце

Галайчук Михайло Михайлович

Буткевич Анатолій Васильович

Костопільська загальноосвітня школа - комплекс І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Олійник Ігор Анатолійович

Заремба Андрій Миколайович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

2 місце

Кремньов Станіслав Юрійович

Куліш Вадим Іванович

Великовербченська загальноосвітня школа

I - III ступенів Сарненського району

3 місце

Климець Іван Миколайович

Вальковець Сергій Володимирович

Орв'яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Стельмах Петро Петрович

Литвинчук Ілля Адамович

Копитівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Корецького району

3 місце

Гичун Ігор Петрович

Кибукевич Павло Онисійович

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Денисюк Олександр Петрович

Пархомчук Юрій Сергійович

Підгаєцька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Рудик Анатолій Антонович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн