Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

05.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017-2018 навчальному році

       03-04 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагались 81 учень закладів освіти області: 25 учнів 9-го класу, 28 десятикласників та 28 учнів 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне - 7 призових місць, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» та Здолбунівського району – по 5 призових місць, Березнівського районів - 4 призових місця, міста Вараш та Рівненського району – по 3 призових місця. Учні Гощанського, Демидівського, Дубенського, Зарічненського, Корецького, Млинівського, Радивилівського районів не вибороли жодного призового місця.

 

        По 2 переможці підготували педагоги Боярчук Оксана Артемівна, Бойко Наталія Кирилівна, Ільчук Мапрія Петрівна,  Ільящук Галина Ярославівна, Іщук Анна Петрівна, Мацяк Наталія Вікторівна, Мутова Наталія Володимирівна, Романюта Лариса Василівна, Степанова Олена Євгеніївна.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Остапчук Александра Тарасівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Антончук Ілона Євгеніївна

Коваленко Роман Михайлович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

1 місце

Бондар Ірина Валеріївна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Малихіна Ірина Олегівна

Вараська гімназія

2 місце

Ксьондзик Євгенія Павлівна

Онищук Богдана Миколаївна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Бугайчук Наталія Іванівна

Баюн Марія Михайлівна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Ільящук Галина Ярославівна

Панасюк Богдана Ярославівна

Сарненська гімназія

3 місце

Бойко Наталія Кирилівна

Караїмчук Анастасія Іванівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Бзіта Тетяна Степанівна

Рябчинська Ірина Юріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Ільчук Мапрія Петрівна

Головацька Єва Ігорівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Ільящук Галина Ярославівна

Шайдюк Вікторія Олександрівна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району

3 місце

Боднар Євгеній Борисович

Шнайдер Дарина Віталіївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Ільчук Мапрія Петрівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Гузинська-Вавіліна Олена Валентинівна

10-ий клас

 

 

 

Басюк Дар’я Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

1 місце

Іщук Анна Петрівна

Жидик Ольга Мар’янівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Романюта Лариса Василівна

Муравинець Михайло Сергійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

2 місце

Боймиструк Надія Василівна

Безчинська Маргарита Володимирівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Левчик Оксана Михайлівна

Кулініч Марина Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Степанова Олена Євгеніївна

Мартинюк Вадим Костянтинович

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Ірина Володимирівна

Шевчук Денис Іванович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

2 місце

Мутова Наталія Володимирівна

Обштир Власта Вікторівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Шатковська Діана Олегівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Єржикевич Лариса Юріївна

Галій Олександра Дмитрівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Поддубій Лариса Григорівна

Захарчук Юлія Анатоліївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Новоселецький Володимир Антонович

Гавлічук Софія Віталіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Бойко Наталія Кирилівна

Кузьмич Андрій Юрійович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради

3 місце

Шакура Ольга Миколаївна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Мацяк Наталія Вікторівна

Шубнік Віталій Миколайович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Гуда Олена Володимирівна

11-ий клас

 

 

 

Шульжук Людмила Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Пукас Ірина Володимирівна

Шкода Ольга Ігорівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Клименко Людмила Григорівна

Антонюк Дарина Віталіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Романюта Лариса Василівна

Невірковець Лілія Володимирівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Чабан Олена Юхимівна

Коломис Дарія Олександрівна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Линник Лілія Леонідівна

Градюк Артем Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Мороченець Людмила Максимівна

Семенюк Артем Вадимович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

2 місце

Іщук Анна Петрівна

Тимощук Соломія Володимирівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

3 місце

Мутова Наталія Володимирівна

Матвєєв Ілля Олександрович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради

3 місце

Сіліванов Сергій Миколайович

Бовгира Мирослава Сергіївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Лясковець Лариса Олександрівна

Борисюк Любов Юріївна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Мацяк Наталія Вікторівна

Близнюк Анастасія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Степанова Олена Євгеніївна

Базалинська Дар’я Павлівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Рачук Людмила Святославівна

Грабчак Дарина Вікторівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

3 місце

Бебешко Катерина Олександрівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика