Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Проведено нараду з відповідальними за реєстрацію випускників закладів освіти для проходження ДПА у формі ЗНО на Сарненщині 05.02.2018

Проведено нараду з відповідальними за реєстрацію випускників закладів освіти для проходження ДПА у формі ЗНО на Сарненщині

2 лютого 2018 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА проведено нараду з відповідальними за реєстрацію випускників закладів освіти для проходження ДПА у формі ЗНО.

Івашина О.В., відповідальна за проведення ЗНО в районі, наголосила, що реєстрація  для участі у цьогорічному зовнішньому незалежному  оцінюванні розпочнеться  6 лютого і триватиме до 19 березня,  зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 2 квітня.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 22 травня до 13 червня.

Спільно з учасниками наради розглянули основні кроки заповнення реєстраційної картки випускника на сайті УЦОЯО та правильність формування комплектів документів необхідних для реєстрації.

Оксана Василівна зауважила, що результатом успішної реєстрації, буде отримання від Львівського регіонального центру сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеню і реєстраційного повідомлення учасника ЗНОЦі документи будуть надіслані особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, в якому вони навчаються.

Найсуттєвішими нововведеннями у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році стали:

·              запровадження ДПА з української мови у формі ЗНО для учнів (студентів) закладів професійної та вищої освіти;

·              визначення результатів ДПА з іноземних мов за двома рівнями (стандарт і профільний);

·              запровадження перевірки розуміння мови на слух у тестах з іноземних мов;

·              апробація технології проведення ЗНО для осіб з порушеннями зору, які використовують у процесі навчання шрифт Брайля.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн