Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

08.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2017-2018 навчальному році

       06 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. За перемогу змагались 29 учнів  закладів освіти області: 9  учнів 9-го класу, 12 десятикласників та 8 учнів 11 класу.

 

       В олімпіаді взяли участь учні Володимирецького, Дубровицького, Дубенського, Гощанського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського районів та м. Вараш. Найкращі результати показали учні  закладів освіти Костопільського району –  4 призових місця, Дубровицького району та м. Вараш - по 3 призових місця.

 

        По 2 переможці підготували педагоги Такун Людмила Іванівна, Регент Галина Володимирівна,  Кухар Віталій Леонтійович, Дениско Наталія Миколаївна, та Войтович Тетяна Петрівна

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія

1 місце

Ковалець Юрій Борисович

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

2 місце

Войтович Тетяна Петрівна

Пересунько Володимир Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

3 місце

Войтович Тетяна Петрівна

Гальчин Олександр Анатолійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Петришина Ольга Василівна

Антипенко Марія Сергіївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Кедич Тетяна Михайлівна

10-ий клас

 

 

 

Карачун Ірина Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Шологон Алла Олексіївна

Нікодімова Алла Анатоліївна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Такун Людмила Іванівна

Майструк Анастасія Тарасівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка "

2 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Ожелевська Оксана Юріївна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Такун Людмила Іванівна

Маринчук Анастасія Петрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Кухар Віталій Леонтійович

Калько Тетяна Сергіївна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Кухар Віталій Леонтійович

11-ий клас

 

 

 

Поліщук Марина Андріївна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

1 місце

Регент Галина Володимирівна

Золотаревич Ольга Русланівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Дунчич Ніна Іванівна

Гапонова Марина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Регент Галина Володимирівна

Ляшенко Мар’я Олегівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка "

3 місце

Дениско Наталія Миколаївна

 



Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика