Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи молодого психолога та соціального педагога на Сарненщині 08.02.2018

Засідання Школи молодого психолога та соціального педагога на Сарненщині

02.02.2018 на базі  КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання Школи молодого психолога та соціального педагога  у формі «круглого столу» з теми «Психолого – педагогічні особливості учнів, які потребують підвищеної уваги».

В процесі роботи молоді фахівці ознайомилися з організацією та змістом роботи з учнями, які потребують підвищеної педагогічної уваги.

Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА,  окреслила основні аспекти концепції «Нова українська школа» та ознайомила з наказом «Про запобігання та протидію домашньому насиллю».

Комар М.В., практичний психолог Коростської загальноосвітньої школи I-III ступенів поділилася досвідом роботи з дітьми з підвищеною агресією та тривожністю та презентувала власний творчий портрет.

Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи I-III ступенів надала рекомендації по роботі з дітьми з підвищеною гіперактивністю та синдромом дефіциту уваги.

Власюк Л.А. практичний психолог Зносицької загальноосвітньої школи I-III ступенів розкрила поняття тимбілдінгу, історію його виникнення та презентувала практичні вправи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика