Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

09.02.2018

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2017-2018 навчальному році

       08 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 28 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 28 учнів 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні  комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" , вони вибороли  8 призових місць, м. Рівне - 7 призових місць; м. Вараш - 6 призових місць; Дубровицького району - 5 призових місць;  Володимирецького та Рівненського районів - по  4 призових місця;  Березнівського, Здолбунівського, Костопільського районів - по 3 призових місця, Учні Зарічненського, Корецького, Острозького районів та м. Острог  не вибороли жодного призового місця.

 

        Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна - 5 переможців, Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович – по 4 переможці,  Сусь Надія Богданівна – 3 переможці; Шеретюк Надія Омелянівна, Максимчук Ірина Сергіївна, Кривко Наталія Миколаївна,       Волочнюк Маргарита Михайлівна, Гоштук Руслана Павлівна - по 2 переможці.

 

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

1 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Сідорська Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Трищук Анна Анатоліївна

Клесівська загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

2 місце

Яковенко Олена Григорівна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Козакова Оксана Григорівна

Прендецька Ольга Вікторівна

Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Фещук Алла Антонівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

3 місце

Курносікова Людмила Іванівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3»

3 місце

Жежук Федір Павлович

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Кішман Микола Володимирович

Ступницька Софія Миколаївна

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Данилюк Андрій Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Максимчук Ірина Сергіївна, Хмеляр Інеса Макарівна

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Дулько Діана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Хондока Софія Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Ляшко Тетяна Миколаївна

Мітнович Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Стібиш Андрій Петрович

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Рачинська Інга Миколаївна

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Печончик Жанна Олександрівна

Бабій Ірина Іванівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Татарчук Роман Іванович

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Слободенюк Тихон Степанович

Климчук Софія Сергіївна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Петрик Вадим Валерійович

Малошпаківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Комаринська Дар’я Вадимівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Стадник Руслана Іванівна

Серган Аліна Русланівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8

3 місце

Басюк Віктор Олександрович

10-ий клас

 

 

 

Смалець Олена Сергіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Маліванчук Софія Михайлівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Стібиш Андрій Петрович

Кохан Юлія Вікторівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Пешко Сергій Миколайович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тараканівської сільської ради Дубенського району

2 місце

Сало Оксана Петрівна

Ковальчук Людмила Ігорівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Стібиш Андрій Петрович

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

3 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Генюк Марта Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Стібиш Андрій Петрович

Герасимчук Анастасія Вадимівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Данилюк Роман Едуардович

Філонов Данило В’ячеславович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

3 місце

Деменко Алла Сергіївна

Савчук Олександра Михайлівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Тонконоженко Олена Ярославівна

Лящук Любомир Олегович

Горбаківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів" Гощанського району

3 місце

Кулакевич Інна Олександрівна

Свобода Максим Федорович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце

Самолюк Наталія Василівна

11-ий клас

 

 

 

Максюк Матвій Тарасович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Панасюк Богдана Андріївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Кухар Владислав Ігорович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Максимчук Ірина Сергіївна

Кручок Софія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів

2 місце

Семещук Марія Григорівна

Лясковець Анна Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Іллюк Роман Васильович

Великоолексинський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненського району

2 місце

Куцак Світлана Олександрівна

Янковський Максим Павлович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Дудніченко Софія Юріївна

Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Мерега Лариса Василівна

Волочнюк Мілана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Лазарець Павло Сергійович

Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Андрощук Валентина Василівна

Горобюк Андрій Олегович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Якимчук Ніна Василівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Левковець Сергій Іванович

Пахнюк Тетяна Анатоліївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Лесковець Сергій Миколайович

Мамчич Юлія Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика