Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2017-2018 навчальному році 15.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2017-2018 навчальному році

       13 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 23 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з уекономіки. За перемогу змагались 41 учень закладів освіти області: 6 девятикласників, 11  десятикласників та 24 учні 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  6 призових місць, м. Вараш - 4 призових місця; комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" - 3 призових місця; Сарненського району - 2 призових місця.

 

        Найбільше переможців підготували педагоги Харів Богдан Ярославович - 4 переможці; Войтович Оксана Андріївна - 3 переможці; Пашко Наталія Павлівна, Парфенюк Наталія В’ячеславівна та Шепель Тамара Степанівна – по 2 переможці.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Хаврук Анастасія Олександрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Гальчин Дарина Миколаївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

10-ий клас

 

 

 

Загура Ілля Анатолійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович, Якимчук Оксана Віталіївна

Гришкевич Максим Миколайович

Сарненська гімназія

2 місце

Шепель Тамара Степанівна

Нікодімова Алла Анатоліївна

Селицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Дворак Юлія Миколаївна

Осіпов Тарас Тарасович

Рівненський економіко-правовий ліцей

3 місце

Матчук Оксана Василівна

Пашнюк Олександр Ярославович

Сарненська гімназія

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

Кньовець Віталій Вікторович

Вараська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Китун Поліна Іванівна

11-ий клас

 

 

 

Гладищук Марія Едуардівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна,

Харів Богдан Ярославович

Леськів Михайло Ігорович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович

Бучинська Марія Євгенівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Войтович Оксана Андріївна

Наконечний Олег Ярославович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 27

2 місце

Харів Богдан Ярославович

Сиротинська Інна Іоаннівна

Семидубський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-ліцей» Дубенського району

2 місце

Ондрей Лариса Анатоліївна

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

Барабух Богдан Вікторович

Вараська гімназія

3 місце

Пашко Наталія Павлівна

Полюхович Ілона Віталіївна

Вараська гімназія

3 місце

Пашко Наталія Павлівна

Лазарець Павло Сергійович

Городищенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Гурин Наталія Сергіївна

Поліщук Марина Андріївна

Вараська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Булейко Софія Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Войтович Оксана Андріївна

Паднюк Євгеній Сергійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Войтович Оксана Андріївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники