Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

19.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2017-2018 навчальному році

       17-18 лютого 2018 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненськйи обласний ліцей" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 71 учень закладів освіти області: 26 учнів 9 класу, 23 десятикласники та 22 учні 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Гощанського району та  міст Вараш і Дубно - по 5 призових місць; м. Рівне  - 4 призових місця,  Березнівського району -  3 призові місця. Жодного призового місця не вибороли учні Дубенського, Зарічненського, Корецького, Острозького, Рівненського Рокитнівського районів та комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненськйи обласний ліцей".

 

        Найбільше переможців підготували педагоги:  Яремов Володимир Адамович та Мамчич Мирослава Сергіївна - по 4 переможці; Антонів Тетяна Віталіївна –  3 переможці; Добридник Олександр Миколайович, Паламарчук Юрій Степанович, Побережник Ольга Ігорівна, Цвенюк Олена Борисівна - по 2 переможці.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Квасова Любов Русланівна

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

1 місце

Квасов Руслан Володимирович

Свиридюк Дмитро Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6

1 місце

Лобова Раїса Леонідівна

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І –  ІІІ ступенів № 1

2 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Мосницький Сергій Сергійович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Яремов Володимир Адамович

Шевчук Владислав Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Ніколайчук Роман Вікторович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

3 місце

Омеляненко Валентина Олексіївна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Лазарець Олександр Юрійович

Пилипчук Яна Сергіївна

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Яремов Володимир Адамович

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

Гурнік Вадим Миколайович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Добридник Олександр Миколайович

Михалко Костянтин Юрійович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Михалко Юрій Іванович

10-ий клас

 

 

 

Солончук Тимофій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце

Чернова Ольга Ігорівна

Гордіюк Віталій Юрійович

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

2 місце

Босик Сергій Григорович

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Радченко Андрій Сергійович

Демидівський ліцей  Демидівської селищної ради

2 місце

Полуян Леонід Леонідович

Пришко Сергій Андрійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Ткачук Віталій Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4

3 місце

Тонковид Оксана Петрівна

Ковальчук Дарина Анатоліївна

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Яремов Володимир Адамович

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Леонтьєва Юлія Андріївна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Василишин Євгеній Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

11-ий клас

 

 

 

Сергійчук Назар Сергійович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа - колегіум" імені Т. Г. Шевченка

1 місце

Вінінчук Оксана Григорівна

Васкевич Микола Юрійович

Русивельський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Гощанського району

1 місце

Коток Ольга Василівна

Подганюк Ольга Миколаївна

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Яковець Сергій Миколайович

Кобернюк Мар’яна Валентинівна

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Яремов Володимир Адамович

Дрозд Світлана Вікторівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Мазур Андрій Володимирович

Потер Святослав Григорович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Шумський Владислав Володимирович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка

3 місце

Решетова Тетяна Михайлівна

Прядун Христина Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Добридник Олександр Миколайович

Сокол Олексій Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Артемчук Володимир Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Дмитрів Артем Русланович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Небожинський Віталій Михайлович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова