Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

19.02.2018

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 навчальному році

       16 лютого 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагались 49 учнів  закладів освіти області: 18 унів 9-го класу, 18 десятикласників та 13 учнів 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне     7 призових місць;  Гощанського та Березнівського районів, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» - по 4 призових місця; Здолбунівського району –   3 призових місця.

 

        Найбільше переможців підготували педагоги: Мороз Ольга Миколаївна - 3 призери, Лашта Алла Євгенівна, Янів Раїса Стратонівна, Середюк Лариса Анатоліївна, Семенець Оксана Романівна та Пришнівська Людмила Василівна - по 2 призери.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Гудим Владислав Михайлович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Ваколюк Людмила Юріївна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Прищепа Анастасія Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Устименко Лариса Степанівна

Шеремет Наталія Олегівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

2 місце

Кокота Галина Михайлівна

Вознюк Світлана Русланівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Грисюк Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

Філіпович Катерина Сергіївна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Ящук Наталія Віталіївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Семенець Оксана Романівна

Піщук Максим Віталійович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Семенець Оксана Романівна

10-ий клас

 

 

 

Харчук Оксана Володимирівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Мороз Ольга Миколаївна

Завальнюк Анастасія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Нікіфорчук Людмила Борисівна

Бенівал Максим Сумітович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Середюк Лариса Анатоліївна

Жагаріна Ія Михайлівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Мороз Ольга Миколаївна

Олійник Діана Олегівна

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Чужда Ольга Василівна

Сульжик Вікторія Валеріївна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

3 місце

Рябчинська Тетяна Миколаївна

Яремчук Наталія Віталіївна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

Дем’янчук Степан Віталійович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Середюк Лариса Анатоліївна

Гамчук Іванна Вікторівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

3 місце

Ворожбит Наталія Степанівна

11-ий клас

 

 

 

Купчик Анна Русланівна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Мельничук Світлана Василівна

Струтинська Соломія Миколаївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Ваврик Анастасія Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Мороз Ольга Миколаївна

Опанасевич Олександр Богданович

Карпилівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Опанасевич Наталія Олексіївна

Калита Тетяна Тарасівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Шмендель Алла Василівна

Невірковець Лілія Володимирівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Ковальчук Ірина Миколаївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ