Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вихователів групи продовженого дня на Сарненщині 20.02.2018

Семінар-практикум вихователів групи продовженого дня на Сарненщині

В день, коли зима стрічається з весною Великовербченська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів гостинно відчинила свої двері учасникам районного семінару-практикуму вихователів групи продовженого дня. Гостей радо зустрів учнівський колектив школи та подарував присутнім незабутні хвилини естетичної насолоди.

Учасники семінару опрацьовували тему «Реалізація компетентнісного, особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів до навчання та виховання молодших школярів шляхом використання інноваційних технологій».

Директор закладу Оласюк Сергій Миколайович ознайомив вихователів з організацією освітнього процесу та основними завданнями педагогічного колективу в умовах змін сучасної школи.

Заступник директора з початкового навчання Хрящевська Ірина Андріївна презентувала присутнім систему методичної роботи з вчителями початкової школи. Ознайомила присутніх з особливостями роботи кафедри початкових класів щодо використання компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів під час організації навчально-виховної діяльності молодших школярів.

Методист з початкового навчання Оверчук Олена Богданівна у своєму виступі ознайомила слухачів з новим «Законом про освіту», основними  концептуальними засадами реформування загальної середньої освіти, шляхами формування у молодших школярів предметних та ключових компетентностей.

Гольонко Марія Петрівна, вихователь групи продовженого дня Великовербченської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів презентувала ігрову кімнату. Також присутні відвідали творчу лабораторію Рудики Тетяни Ростиславівни, яка на високому методичному рівні провела заняття з самопідготовки з учнями третього класу.

Незабутні враження та позитивні емоції подарував учасникам семінару виховний захід «Стрітення», який підготувала вихователь групи продовженого дня Великовербченської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Добровольська Вікторія Вікторівна разом з учнями початкових класів. Свято було побудоване у формі цікавої та змістовної розповіді про святкування Стрітення, яка доповнювалася віршами, піснями, танцями, інсценізаціями творів.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оласюку Сергію Миколайовичу та педагогам закладу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика