Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики на Сарненщині 20.02.2018

Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики на Сарненщині

16 лютого 2018 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер»  було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики.

В ході роботи  методист Сарненського районного методичного кабінету Кушмирук О.С. ознайомила присутніх із результатами участі учнів шкіл району в ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, з інформаційних технологій  у 2017-2018 н.р., проінформувала про результати участі вчителів інформатики у І турі ХV районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Інформатика» та повідомила про результати Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення «Бобер»  у 2017-2018 н.р.

Для учасників засідання презентували свої роботи переможці районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості: вчитель інформатики Кам’яне-Случанської ЗОШ І-ІІ ступенів Сидорчук Р.П., вчитель інформатики Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Карпець І.В., вчителі інформатики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Кичан М.О., Петрик Н.С.

Учителі інформатики Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Цицюра С.О. та Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городний В.М. запропонували  присутнім свої методичні доробки щодо розвитку логічного мислення на уроках інформатики.

На завершення Кушмирук О.С., методист Сарненського РМК, проаналізувала особливості нового Закону України «Про освіту» та презентувала новинки фахової літератури та освітніх ресурсів.

При підведенні підсумків учителі відзначили актуальність розглянутих питань та матеріалів, високий рівень підготовки та практичну значимість засідання районного методичного об’єднання.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники