Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

23.02.2018

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2016-2017 навчальному році

20-21 лютого 2018 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 49 учнів закладів освіти області: 22 десятикласники та 27 учнів 11 класу.


Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 4 призових місця; закладів осіти м. Рівне, Володимирецького та Рівненського районів - 3 призових місця; Гощанського та Дубровицького районів – по 2 призових місця.


Найбільше переможців (4) підготувала Дащук Марія Яківна, по 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна та Колесник Тетяна Миколаївна.


Переможці олімпіади:



10-ий клас




Шкіндер Микола Михайлович

Великожолудський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Рабченюк Тетяна Петрівна

Колоденська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Мичко Інна Антоліївна

Голотюк Катерина Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Легка Тетяна Володимирівна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

2 місце

Максимчук Лариса Миколаївна, Рискова Варвара Гергіївна

Пігут Вікторія Валеріївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Підлісна Лілія Данилівна

Петрук Діана-Христина Дмитрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дащук Марія Яківна, Петрук Аліна Миколаївна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Бабік Володимир Володимирович

Пінчук Іван Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Яцків Катерина Дмитрівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Мартинович Любов Степанівна

Кушпета Софія Андріївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Дащук Марія Яківна, Колесник Тетяна Миколаївна

Видюк Тарас Олександрович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Левковець Сергій Іванович

11-ий клас




Бєдункова Аліна Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Дащук Марія Яківна, Бєдункова Ольга Олександрівна

Томаш Олена Олександрівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Дащук Марія Яківна, Колесник Тетяна Миколаївна

Іллюк Роман Васильович

Великоолексинський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненського району

2 місце

Куцак Світлана Олескандрівна

Миронець Тетяна Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-ліцей" № 19

2 місце

Мороз Жанна Іванівна

Богданець Владислав Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І – ІІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Ліхачова Ірина Миколаївна

Носаль Анна Кирилівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Сизкова Зоя Федорівна

Прокопчук Ірина Григорівна

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Місько Наталія Василівна

Давидова Марина Юріївна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Бабік Володимир Володимирович

Янковський Максим Павлович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей - школа"

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Лабаніч Василь Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

3 місце

Юрчак Оксана Анатоліївна

Гузовата Наталія Матвіївна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

3 місце

Радзевелюк Галина Василівна

Лозовицька Ольга Ігорівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 9

3 місце

Куліш Наталія Василівна

Кліщ Валентин Петрович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Лавренюк Петро Миколайович


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика